Jump to content

Електрически прозорци за A4 B5


Holz_8885

Recommended Posts

Колата е А4 В5 quattro, карам я вече повече от 10 год., незнайно защо няма нито едно ел. стъкло :hilezh: , а има ски сак :) .Сега ми е дошъл мерака да оборудвам автомобила,на ясно съм, че е напълно технически възможно и така възниква въпросът: някой предлага ли всичко необходимо за инсталирането на въпросните, интересуваме цялата система, която предполагам включва: бутоните, кабели, водачи, моторчета и т.н., предполагам, че ако има и предните кори в комплекта също ще е добре, че не виждам как ще запушвам дупките от въртялките :)? ...Надявам се на предложения с компоненти в добро техническо и козметично състояние и на разумни цени най- вече.

П.С. Ако цената е добра, може и за задни да помисля, пак нали, както си му е реда: бутони, моторчета, водачи, НО ПРИОРИТЕТ СА МИ ПРЕДНИТЕ СТЪКЛА.

Контакти: skype- ramrider1 и тук, редовно влизам.

Мерси предварително... :)

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е А4 В5 quattro, карам я вече повече от 10 год., незнайно защо няма нито едно ел. стъкло :) , а има ски сак dry.gif .Сега ми е дошъл мерака да оборудвам автомобила,на ясно съм, че е напълно технически възможно и така възниква въпросът: някой предлага ли всичко необходимо за инсталирането на въпросните, интересуваме цялата система, която предполагам включва: бутоните, кабели, водачи, моторчета и т.н., предполагам, че ако има и предните кори в комплекта също ще е добре, че не виждам как ще запушвам дупките от въртялките :)? ...Надявам се на предложения с компоненти в добро техническо и козметично състояние и на разумни цени най- вече.

П.С. Ако цената е добра, може и за задни да помисля, пак нали, както си му е реда: бутони, моторчета, водачи, НО ПРИОРИТЕТ СА МИ ПРЕДНИТЕ СТЪКЛА.

Контакти: skype- ramrider1 и тук, редовно влизам.

Мерси предварително... :)

Един въпрос за отзадзе знам че не всички имат ясно, ама за отпред не знаех че има с връткелки а не с бутони. Ако не съм много нахален и ако ти се занимава моля те направи една снимка на преднитре врати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос за отзадзе знам че не всички имат ясно, ама за отпред не знаех че има с връткелки а не с бутони. Ако не съм много нахален и ако ти се занимава моля те направи една снимка на преднитре врати.

Добре, нямаш проблем, само да попитам, ако някой се е сблъсквал с тая процедура, може ли да ми каже дали има инсталация до вратата с кабели, само да свържа, моторчетата и бутоните или всичко трябва да се прекарва от А до Я...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....................дали има инсталация до вратата с кабели, само да свържа, моторчетата и бутоните или всичко трябва да се прекарва от А до Я...

Процедурата е от А до Я - VAG нямат политика да оставят свободна инсталация за непоръчана заводски екстра.Чака те нещо такова:

022372052.jpg?r=0

А това пък цялото трябва да го навреш под таблото и във вратите и то само за предните врати/за задните е още толкова/ -така вече ще имаш бегла представа с какво се захващаш/не че това ме спря мен да го направя/:hilezh:

021555463.jpg?r=0

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пффф, от сега ми се зави свят :hilezh: , въпреки че ако не се откажа от процедурата няма да го правя аз де, майстор ще се търси...

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...