Jump to content

Audi A4 B5 1.8T Quattro 1997


Recommended Posts

Технически данни:

Марка: Audi

Модел: A4 1.8T Quattro

Пробег: 205 000

Дата производство: 1997

Дата първа регистрация: 1997

Тип двигател: бензин

Кубатура: 1,8

Коне: 150

Скоростна кутия: ръчна

Дирекция: лява

Категория: лек

Цвят: сив

VIN:

Особености:

*врати - 5

*Airbag - да

*Автопилот - не

*ABS - да

*Газова уредба - не

*Метан - не

*Ел. стъкла - да,4

*Ел. огледала -да

*Климатик - да

*Климатроник - да

*Кожен салон - не, рекаро - плат

*Ксенонови фарове -не

*Лети джанти - да

*Навигация - не

*Парктроник -да, допълнителен

*Нов внос - да

*Халогени - не

*Аларма - да

*Централно заключване -да

*Шибидах - не

Допълнителна информация:

Колата е карана от мен 1 година – два пъти обслужена , последния път преди 1к км. Доста финанси съм инвестирал в нея, сега ще изброя по-главните сменени неща: нова ходова част (абсолютно всички носачи, накрайници, биалетки -12 части) немска VAICO,нови предни и задни дискове ZIMMERMAN, нови накладки PAGID, всички филтри (масло,въздух,купе,гориво),3 нови лагера FLENOR, турбо клапан N75 нов от PORSCHE,нов термостат,нови тампони на стаб.щанга,нови тампони на генерацията,сменена гарнитура на капака на клапаните,на масления охладител също, нова оригинална капачка на маслото, почти нови фейслифт фарове оригинални VALEO, нова аларма, летни гуми Dunlop dot11, зимни BF Goodrich dot12 (нови). Зимни-летни стелки. Сложен е допълнителен парктроник. Върнах оригиналния касетофон Audi, отзад е със нови хубави и не-евтини колони Vibe slick. Бонус към колата – абсолютно обслужена и всичко платено наведнъж до 10/2013 – каско,ГО със зелена карта,преглед.

Освен фабричните екстри колата е доста добре оборудвана от завода: спортен салон, голям борд (FIS display), спортно фабрично окачване 1BE, 4 ел.стъкла, ел.прибиращи се огледала,S line волан.

Забележки: падна надписът Quattro отзад, липсва един подкалник, забележка по боята на предната броня – вижда се на снимките, има нужда от нови летни стелки.

Моето лично мнение е, че километрите са и реални – съдя по износването на топката на ск.лост , волана, педалите и като цяло интериора. Също така факт е, че повечето от старите части бяха оригиналните на колата от 1997. Не ангажирам никой с това. Колата е адски стегната, няма дрънчене, чукане, хлопане и тн от никъде – нито от мотор нито от ходова част.

Пари за подръжка се вижда, че не са пестени – обявил съм я на конкуретна цена, която по никакъв начин не търся да избия инвестираното досега.

(извинявам се на модераторите, че пуснах втора тема, но не видях как мога да изтрия старата)

Цена: 4500лв

Данни за връзка:

Телефон: О876902610 София

030074217.jpg?r=0

030074216.jpg?r=0

030074218.jpg?r=0

030074219.jpg?r=0

030074220.jpg?r=0

030074223.jpg?r=0

030074224.jpg?r=0

030074226.jpg?r=0

030074227.jpg?r=0

030074228.jpg?r=0

030074229.jpg?r=0

030074230.jpg?r=0

030074238.jpg?r=0

030074235.jpg?r=0

030074236.jpg?r=0

030074237.jpg?r=0

030074239.jpg?r=0

030074300.jpg?r=0

030074301.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за хубавите думи.. много хора ме питат защо я продавам , продавам я поради лични причини , драстични промени в личен план и колата почти не се кара, от Ноември съм и направил 1000км. Бартери също така не приемам, ако ми трябваше кола нямаше да я продавам. Има също така за съжаление само 1 ключ и 2 дистанционни на новата аларма. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

 Но с масло за дизелов двигател ли го караш. 

 

Това само показва, че човека наистина си обича колата  :sporty:

Редактирано от cvetan83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това само показва, че човека наистина си обича колата  :sporty:

 

Аз лично съм гледал колата и искам да споделя че това на снимките се различава от действителността ... незнам кой какво и колко обича, но аз лично не бих се съгласил ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ти разбирам коментара и по конкретно с кое не си съгласен  <_<

 

Ами просто преди няколко седмици когато видях колата беше с много лошо състояние и релано снимките заблуждават че е поддържана ... но не исках да го казвам защото всеки има различно мнение :)

 

Иначе макар че не се доредих да видя черния  AJL съм сигурен че е бил в пъти по-добър ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момче ,не те ли е срам да пишеш тук , "много лошо състояние" ? Ти нормален ли си? Видя я отвън за 10мин, след  , стояла в гараж 6 месеца, Толкова си жалък че не заслужаваш моето внимание да ти се обяснявам. Колата е минала няколко сервиза където потвърждават ПЕРФЕКТНОТО ТЕХНИЧЕСКО СЪСТОЯНИЕ, но просто под тази цена НЯМА ДА Я ДАМ, Подаръци не правя. По най-груби сметки има 2500 в части сменени не много отдавна. Всички форумни капацитети продължете си чата на лично, който има интерес идва звъни отиваме в сервиз и там се показва всичко, останалото е мишелуване зад ПЦ-то . Най-учтиво ще помоля модератор да изтрие темата, то е ясно че тук кола не се продава, а само образуване на нерви

Редактирано от slav4o1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...