Jump to content

Audi A4 B5 1.8, седан в топ кондиция


Recommended Posts

Продава се 

Продавам Audi A4 В5 седан


Година; 08.1996г
Двигател; 1.8 (ADR 125кс)
Цвят; Черен металик
Скоростна кутия; ръчна 5ск
Пробег 110 000 км (гарантирани с пълна история  )

Екстри

Централно заключване

4бр автоматични ел стъкла (с комфорт функция)

3бр въздъшни възглавници

Ел.огледала с прибиране

Кожен салон

Седалки с надуване и повдигане

ABS

Аларма с 2бр ключа

Трилъчев кожен регулируем по височина и дълбочина волан

Алуминиеви джанти 17" със нови летни гуми Toyo Proxes T1 225/45zr17 

Стойка за чаши 

Електрохроматично огледало

Фарове за мъгла

Двузонов климатроник

Регистрация

Пълно автокаско

Гражданска 

Технически преглед

Платен данък

 

Забележка!
Колата е напълно обслужена, поддържана без компромиси, всичко работи безупречно!

Преди 24 000 км са сменени ангренажен ремък и ролките с оригинални, сменени са всички горни носачи, биалетки с тампон  марка LEMFORDER, масло Castrol Magnatec 5w40, филтри MAHLE и FRAM, свещи NGK.

 

 

Цената е 5000лв 

 

За връзка 0889480008

 

 

 

 

Снимки

 

030920943-big.jpg?r=0030920944-big.jpg?r=0030920947-big.jpg?r=0030920949-big.jpg?r=0030920953-big.jpg?r=0030920956-big.jpg?r=0030920960-big.jpg?r=0030920961-big.jpg?r=0

030920940-big.jpg?r=0

030920942-big.jpg?r=0

030920939-big.jpg?r=0

030920964-big.jpg?r=0

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

............

Електрохроматично огледало

.....................

Двузонов климатроник

..............

Няма да я купувам, но можеш ли да ми ги покажеш тия двете неща на снимките, че и аз имам Б5 и ми се иска да си монтирам тия екстри... особено двузоновия климатроник, че все не можем да се разберем с жената за тая температура...  :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Tова което съм написал за двузоновия климатроник е пълна глупост  :eek: , а електрохроматичното огледало що го снимам при първа възможност!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата наиастина изглежда прекрастно фейс фарове стопове броня тунинг решетка, само леко ме съмнява да е въртяла по 6500км на година. Иначе е слънце успех с продажбата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Как точно е приключена колега? Въпросният ти приятел Здравко с nickname newborn се отнесе много несериозно ( несериозно меко казано ) към мен!

Ето и историята:

Ще бъда максимално кратък да не натоварвам другите потребители! Та така де, звъня аз за обявата, разбрахме се да отида да я видя колата ( имам и записи на телефонните разговори ). И хващам си влакчето и си пътувам 550 километра и се радвам, че ще си купувам въпросната кола, ако и на живо е такава като на снимките. След 9 часов път пристигам в София и се качвам на метрото, стигам до уговорената спирка и там идва колегата Здравко, гледам аз колата, всичко ток и жица ( колата верно е много добра и запазена ) и почваме да говорим за цената, уговорихме парите и ми казва "Ами то ако искаш да я вземеш днеска няма да стане, защото не е на мое име и въпросният човек в момента го няма в София..." :о :о :о Шах и мат, оставам разочарован, започваме да мислим как да направим нещата на момента, в крайна сметка вариант нямаше. Колегата беше много "гузен" , че ме е разкарал напразно и ми обеща следното цитирам:
"Добре, лично аз ще ти донеса колата, ще я карам до твоят град и от там, ще се върна с автобуса". Бреййй викам си аз, добре, че излезе точен колегата. Остави ме на автогарата и се разбрахме да се чуем по телефона. Качвам се аз на автобуса и наобратно още 550 км. ( не е проблем ). Огледа става в ПЕТЪК 04.04.2014, изчаквам почивните дни и идва Понеделник 07.04.2014, никакво обаждане, казвам си ок днеска е нямал време. Идва Вторник 08.04.2014 пак нищо, идва Сряда 09.04.2014, вече не издържам и звъня на обяд и ми затвори, отново набирам, този път телефона не се вдига. Пращам СМС:
post-87305-0-68721100-1397936422_thumb.j

Външен източник
И така на 16-ти отново звъня и няма кой да си вдигне телефона :) Много е лесно да звънна от друг номер, но има ли смисъл ? Благодаря на отделилите време да прочетата това! Може и превода на обещаните разходи за транспорта да ги видя толкова колкото колата :D не че съм за 100 лева, но това не е човечно :)

 

Редактирано от Petrovski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Здравей

 

Съжалявам за развръзката, но аз нямам отношение към продажбата и Вашите уговорки, просто пуснах обявата! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

 

Съжалявам за развръзката, но аз нямам отношение към продажбата и Вашите уговорки, просто пуснах обявата! 

Редно беше когато "просто сте пуснали обявата" да напишете, че нямате нищо общо с продажбата на автомобила.

Добре, че Petrovski сподели неприятното си изживяване, та да имаме едно на ум и за другите обяви, които сте пуснали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ти разбирам коментара!

Не ме познаваш и ако е възможно без да сме имали взаимоотношения да не ме коментираш.

Sent from my C2005 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...