Jump to content

Съединител ?!


Recommended Posts

Ми проблема е че педала на съдеинителя остава долу ( не се връща ) от няколко дни . Ходих при един майстор - гледа - каза горна помпа , ходих при втори - и той каза горна - купих вчера помпа днес закарах колата при втория майстор - човека я сменил ( току що му звъннах ) но казва че проблема си е останал - сега щял да свали долната помпа за да види и нея :wall:

Баси - сега ще трябва да купувам май и долна помпа ?!

Възможно ли е да не е вопбще от помпите ?!Нещо друго да е причина ?! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми проблема е че педала на съдеинителя остава долу ( не се връща ) от няколко дни . Ходих при един майстор - гледа - каза горна помпа , ходих при втори - и той каза горна - купих вчера помпа днес закарах колата при втория майстор - човека я сменил ( току що му звъннах ) но казва че проблема си е останал - сега щял да свали долната помпа за да види и нея :wall:

Баси - сега ще трябва да купувам май и долна помпа ?!

Възможно ли е да не е вопбще от помпите ?!Нещо друго да е причина ?! :respekt:

Коьот виж братле,по някога от тези возила на човек може да му дойде до гуша!

Според мен долната може да е щом не е от другата,или счупване по притискателният диск?

Аз преди няколко дни смених горната и всичко е ОК,но моят педал беше пропаднал до половината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега.По ринцип проблемите идват от горна помпа на съединителя.Когато поставиш новата и запълниш системата с течност запалваш двигателя и почваш да помпи с педала.Минава известно време докато педала възвърне твърдостта си,т.е. обезвъздуши системата.При мен минаха към 15мин при запален двигател след което твърдостта на педала си дойде на място.Така че е възможно да не са изчакали това време, а направо да са ти съобщили че помпата не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тя сама ли се обезвъздушава,аз го правих на ръка от доло на долната помпа има пробка за тази работа! Както се обезвъздушават спирачки,май съм си поиграл повечко от необходимото но чаках помпах нищо,и накрая легнах от доло и я обезвъздуших.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обезвъздушавах на запален мотор щото така ми бяха казали.Ако знаех че може и по друг начин щях да постъпя като вас.Нали за това е форума........Сега научавам че може и по лесния начин да се обезвъздуши.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А моят съединител си тделя добре,и зацепва добре,но при връщане педала се връща до там където му свършва свободният ход.Като го пусна рязко се връща до горе,ама иначе не,пак казвам това е само свободния ход.От какво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми проблема е че педала на съдеинителя остава долу ( не се връща ) от няколко дни . Ходих при един майстор - гледа - каза горна помпа , ходих при втори - и той каза горна - купих вчера помпа днес закарах колата при втория майстор - човека я сменил ( току що му звъннах ) но казва че проблема си е останал - сега щял да свали долната помпа за да види и нея :dance:

Баси - сега ще трябва да купувам май и долна помпа ?!

Възможно ли е да не е вопбще от помпите ?!Нещо друго да е причина ?! :)

Аз имах същия проблем,1година го карах така,като пропадне спирам напомпвам с ръка няколко пъти и готово,при мен се оказаха гумички на помпата,смених ги и няма проблеми.Става въпрос за долната помпа,като ми пропадне цялата се омасляваше,така разбрах че е от нея.Срещу скромната сума от 10лв.ми ги оправиха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Както съм писал в по-горен пост,засега бачка добре,ама не си връща празния ход.Установих /сам/,че е от пружината на картинката,само,че не знам как да стигна до нея.Дали се махат вътре корите,или отдоло под купето трябва да се действа.Ако някой знае да помага

Редактирано от Nikieva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...