Jump to content

ПОКУПКА НА DSLR ФОТОАПАРАТ


Recommended Posts

Оги, 2009та си купих първия DSLR който беше Canon 1000D. След това си купих Canon 5D и след него вече минах на безогледалки - първо Fujifilm X-E2 и сега X-T1. Сиреч имал съм DSLR и от "двата" размера, така да се каже :) 

 

В допълнение на мислите ми за ергономия на сапунерките, моля изгледайте това (може да скипнете до началото на 2та минута, ако сте отегчени прекалено много):

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 156
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мен размерите не ме интересуват, ключодържателят ми е истинска свещ, телефона ми е 6 инча, таа не ми е проблем разнасянето на това чудо, а и в магазина не ми се стори толкова голям.Даже очаквах нещо повече.Ще видим докато събера пари дали няма да реша нещо друго, но мисля 1300, да е първият ми що-годе добър фотоапарат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 hours ago, ogip said:

Анди, снимал ли си с ДСЛР? Мисълта ми е, не да го тестваш на маса с пиене колко тежи, а да пощракаш... Иде реч за кантара между удобството на снимане и удобството на носене. За различни хора, няма общ компромис между двете.

Отдавна има фулфрейм.

Така ли? Не следя напоследък тази техника. Можеш ли да предложиш някой модел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щатският горе посочи един примерен, заради който хвърлям всичкото техника - A7R. Ама ще си имам само едно боди, обективите са друга тема.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

под турбо сапунер предполагам трябва да се разбира хапаратче с  несменяем обектив ,но със 20+ зум

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основният проблем на фул фрейм бодито на Сони са големите обективи, които развалят целия смисъл на безогледалките. :( Ако ще го ползваш с ръчни стари обективи ще се кефиш много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...