Jump to content

Масло GM 10/40 препорьки


Recommended Posts

Колаги здравейте изпадна ми една туба масло GM 5л да питам става ли за мойта колица АБТ 90к 2000к маслото е 10/40 мерси предварително

Ще ти свърши работа добра - твоето трябва да отговаря на тези спецификации

VW 500 00

VW 501 01

VW 502 00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това по API сигурен ли си че не е SL, защото CL нещо няма, нищо подобно и не отговаря на нищо. :zustimm::)

Тея с C-то отпред бяха за дизелаци и 10/40 обикновенно е CF ,маслата които са за дизел и бензин 10в40 обикновенно са SL/CF .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея с C-то отпред бяха за дизелаци и 10/40 обикновенно е CF ,маслата които са за дизел и бензин 10в40 обикновенно са SL/CF .....

аз сьм обьркал последните букви са API SL/CF та вьпроса ми е става ли за аудито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега по експлоатационен клас маслото ти влиза в предписаното от производителя, така че не се притеснявай използвай го, но по принцип желателно е да има някоя от VW-нормите на ВАГ групата и то те да покриват тези за твоят двигател, дадени от производителя. :gruebel:

023162902-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега по експлоатационен клас маслото ти влиза в предписаното от производителя, така че не се притеснявай използвай го, но по принцип желателно е да има някоя от VW-нормите на ВАГ групата и то те да покриват тези за твоят двигател, дадени от производителя. :)

023162902-big.jpg?r=0

мерси колега ще го слагам да искара 8000 и го сменям с друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...