Jump to content

претриса като подам леко газ ...защо така???


mtiholov

Recommended Posts

Здравеите колеги,от скоро минах в клуба на ауди ,досега бях в бмв ,но реших да им изневеря за което се надявам да не съжелявам :zustimm:разбирасе.....

Та значи колата е ауди А4 1.9 110к.с. 2000г. от скоро нещо маи взе да се ебава ,когато леко и подам газ и от към 900 до 1000 оборота претриса няма значение дали съм натиснал съединителя не се влияе от него , когато карам на скорост до 1700 няма проблеми и после от 1700 до 2000 каточе ли бучи повече от нормалното ,колата си вари мн. добре иначе ,не пуши ,нищо.Ходих в един сервис ,но там ми казаха че можело да е от мн неща и нищо конкретно(тампони,настроика на помпа ,дюзи),разбирасе нямам милиони да ги оправям всичките.някои от вас има ли си на идея от какво наи вероятно би могло да е ????

и ако някои от Бургас ми каже някои сервис ,кадето наистина разбират от тези коли ,няма да му се разсърдя !!!!

! БЛАГОДАРЯ ПРАДВАРИТЕЛНО !

Редактирано от mtiholov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да на място наи мн се осещат ,не се влияят от съединителя, натиснат пуснат все са едни и същи ,иначе тои добре отделя ,

вчера дръпнах ръчната и като дам на първа или задна и точно като вземе да отделя съединителя ми прави впечатление двигателя доста се бунтува ,тоест все едно ,че е във ваздуха и не се държи никаде ,но незнам дали това е нормално (аз мисля 4е не е ,,,ама:zustimm:

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да са тампони на двигателя и при мене прави така моита обаче е 90 коня и маховика излиза от сметките дано да са тампони при тебе че са по евтини а саединителя може да си е ок при теб а маховика да нестава за нищо ходи на маистор да не стане по зле и дано да е нещо по евтино

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то ясно ама все при едни набедени маистори ходя ,мани,сега и ако някои ми каже добар маистор в Бургас или околието :zustimm: ....

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да са тампони, защото другият вариант е доста по-скъп.

Питай колегата Gogich, и той се беше вкарал в едни филми с

такива тампони. За цени на нови можеш да питаш и Коко 100 С4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега най-добре преди всичко много добре се посъветвай,какво ти е за смяна точно.Аз вече имам един перфектен резервен маховик заради много добри майстори.Един от много хвалените хвърли боб и каза маховик,а и аз балама му повярвах.Ако е маховик звънкай да измислим нещо.Тампоните на мотора се купуват задължително оригинални,че ако вземеш от по 50 лв ще ти изпадат после пломбите.Като за начало огледайте да няма някой скъсан.Може да е и тампон на скоростната кутия,като там вече можеш да си сложиш и по-евтини тампони.Диагностицирай и пиши какво е за да помагаме със каквото можем.

До колкото знам има доста добър майстор във Варна - Ifidik му е ника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано да не е от него,но непременно ,ако се окаже тои ще те потарся ,че стават едни цифри .......маиката си ебало...

Да непременно ще пиша какво се е оказало

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ бързай да сменяваш тампони и тем подобни,а отиди както ти каза колегата по горе до ifidik от Варна,че като ги знам повечето майстори как сменяват,свят ще ти се завие :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...