Jump to content

Купувам Ауди 80 1.8,90к.с карбуратор с газова уредба


Recommended Posts

Купувам Ауди 80 1.8,90к.с карбуратор с газова уредба.

Запазено и в добро сьстояние,сьс софийска регистрация.

Оферти със снимки на л.с или на мейл st_marinov78@abv.bg

Поздрави!

Редактирано от Един_Луд
Корекция в обявата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колега!

Какво те привлича в тези модели?

Моята до скоро я продавах , но за сега се отказах - мисля че струва повече от колкото ми предлагаха, та заредих си климатика за лятото и те така... :gruebel:

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Здравей,спрях се на тези модели,след дьлго четене из форума.Повечето пишат ,че са евтини за поддрьжка,и тук е мястото да спомена, че и задьлжително искам да бьде 90к.с,карбуратор,Б3.

Редактирано от Marcus Aurelius
форматиране
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Добре си се ориентирал, ако намериш и с клима... направо приказка :hilezh:

За климатик недьржа,предната имаше и почти него пусках,но за двигателите дьржа да са карбуратор,никой ли непродава такова ауди? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз ти писах, но ти явно не го хареса. Няма проблем, де, колата си има някой забележки. Ама гледам, че и още няколко се продават във форума - какво те мъчи та не се спираш на конкретна оферта?

Редактирано от Цецо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Е аз ти писах, но ти явно не го хареса. Няма проблем, де, колата си има някой забележки. Ама гледам, че и още няколко се продават във форума - какво те мъчи та не се спираш на конкретна оферта?

Колега доколкото помня вьобще не си писал на мен,може би на някой друг,ако имаш оферта пиши.

За всяко едно мога да ти отговоря какво ме спира,било то без агу,други мотори от тези които тьрся,без коментар на цена,или на запитване вьобще неотговарят,тьрговци ли са те си знаят няма значение,и така наистина тьрся веднага да купя кола но повярвай ми вече си патих,разбирам, и нетьрся нова кола а горе долу запазена. Ходих на няколко места ,по телефона ,много леки забележки,какво леки ми то рьжда и олющен кит, ауди да рьждяса и да прогние, извинявам се наистина ,приемам да има забележки но за скраб не го купувам.

Редактирано от sstambo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, търси се още едно такова Ауди,аз си имам едно, ама и баща ми иска и той. Так , че ако изпадне нещо подходящо- пишете на лични или в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...