Jump to content

Памет седалки на А8 д2 98г 4.2?


dolarch

Recommended Posts

Преди няколко дни запърви пър използвах мн яката опцийка на колата памет на седалките(до момента мислех че не функционира но уви). Та открих че към паметта на седалките се запаметяват също така половението на волана и страничните огледала, обаче в момента паметта в момента не става като за мен и питам някой който знае как се запаметяват новите позиций на волана, седалката и огледалата( нали има 4 различни позиций за памет) :zustimm:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нагласяш всичко, както ти е удобно, седалки, огледала, волан и натискаш копчето Мемори и Единицата едновременно за около 3 секунди, при което се чува изщракване на реле и готово. Като разместиш нещо ще е достатъчно да задържиш единицата, докато намести всичко по запаметения начин. На предишната ми кола не искаше да запамети на единицата, а на двойката, което предполагам се дължеше на това, че нямах ключ 1, а някакъв несгъваем, вероятно ключ 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на бас?

Първо са копчетата 1 и 2. След това е копче мемори, широко колкото двете цифри. Копчето не стърчи, а е на нулево ниво и се натиска малко трудно. След това са копчета 3 и 4.

Редактирано от зеФс
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баааа колко съм кьорав хахахахаха... после го видях но късно, мерси все пак. :blink: и имаш едно писамце от мен ако можеш да ми помогнеш ще съм благодарен :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Къде е при мен проблема,пробвам и с двата ключа,задържам по няколко пъти и първа и втора позиция и нищо?Боравил съм с тази функция на друго Ауди явно има нещо друго сега :gruebel: .Докато се дадеше контакт и всичко се напасваше само,тук не помръдва.На ръчна настройка всичко си работи :help:

Редактирано от todorov_24
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е при мен проблема,пробвам и с двата ключа,

Нали копчето ON/OFF е включено? Онова червеното?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натиснато е,ОN.

А пробва ли да запаметиш наново някаква позиция. Все на някое от копчетата трябва да стане. При мен, ако разместя седалка, примерно, тя се връща, докато натискам копче 1. Ако пусна копчето и спира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не иска да тръгне гадината,трябва да ровя пак кабели бушони :steinigung::2gunsfiring_v1:.Това реле което се чува като запамети къде се намира.

Редактирано от todorov_24
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те тези настройки са свързани и с дистанционното на колата. като отключиш с дистанционно №3 например и всичко мената в позиция №3 проверете с кое дистанционно сте, данеби да е друг номер от това което запаметявате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...