Jump to content

Samsung Galaxy S2 vs. HTS Sensation


Recommended Posts

Те са. Между другото колегата по-горе е прав за рециклираните Айфони. Първите доставени в Мтел бройки миналата зима бяха с OS 4.2 Beta3.

Ако знаеш, бета версия на АйОС е достъпна само за разработчици и не може да се ползва от потребител без девелоперски акаунт, т.е. не може да се ползва от обикновен юзър. Та кажи ми как краен продукт, предназначен за пазара ти идва с бета версия на софтуера???

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от многото причини всички фирми клиенти на мобилтел да остават в мобилтел е заради сервизната услуга. Знаят, че е бетон. И ако нещо им стане със слушалка ще бъде оправена или заменена без тва или онова.

Днес стават 3 седмици откак чакам да ми върнат Vivaz-а след като го оставих заради дефектирал дисплей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори си сайта и се информирай. След това мога да ти пратя фактурата за да видиш колко е реално.

ПП: Сега се замислих да не си писал ти тая лъжлива информация в сайта ви? :lol:

ПП1: Чуха се някакви слухове, че ще си сменяте отново собственика, вярно ли е?

Стига си мрънкал. За мен само факта, че имаш ифон и си дал дори и пари за него си е преебавка, така че другото е само по-голяма или по-малка преебавка :bia:

Днес стават 3 седмици откак чакам да ми върнат Vivaz-а след като го оставих заради дефектирал дисплей.

Поискай обяснение, какво да ти кажа...

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мх

Тия които ги съдят за подкупи и които им е паднал 4 пъти пазарния дял за 5 години в Австрия, ли?

Ясна е раОтата.

Сега да не се засегнеш, това че работиш за шефове хаидуци не те прави и теб такъв. :bia:

Стига си мрънкал.

Не мрънкам, просто обичам, като се напише нещо да се спазва, а не да ми се говори нещо от сорта, ммии те всички праят така, или тоА в сайта не е вярно.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kакво се е преебал с Айфона??? В момента не съм с такъв, имал съм 3 от 4-те модела и мога да кажа, че Айфона е прекрасен телефон и ако не беше манията ми да ги сменям често никога не бих го махнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес стават 3 седмици откак чакам да ми върнат Vivaz-а след като го оставих заради дефектирал дисплей.

В Глобул ми казаха, че максималния срок за сервиз е 1 месец, обаче рядко се случвало да задържат телефон за толкова време. Знам ли. Сигурно ги пращат в чужбина, щото техния сервиз бил само клас 1 или нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tака е. По закон е 30 дни(не работни, календарни). Тука имат права само да ти преинсталират софтуера, хардуерни ремонти се правят в чужбина. За Нокия специално е така, за Сони Ериксон не вярвам да е по-различно.

За хардуерни ремонти имам предвид по-сериозни такива. На мен преди 2 месеца ми бе сменена камерата на една Н8 в Унгария.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ифона е надценяван и скъп за това, което представлява. И като изключим хардкор феновете, хората които мислят, не след дълго разбират, че са дали много пари за нещо, което фактически с нищо не е по-добро от конкуренцията.

Да ви кажа ли колко хора ми предложиха ифона си за бартер за сензацията или S2ката? :bia: Смех! И ми се жалват чак...

Да не говорим, че мъж с ифон ми е смешно. Визията му е на нежно устройство тип женско или гейско. Сори, ма така го виждам:lol:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гнусмаса (да се чете на обратно) е по пластмасов, по скъп, с по малко продажби и в пъти по грозен дизайн от айфона.

Няма да се спирам на това кои хора предпочитат шарения кич, пред утвърдените неща.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да се спирам ли на това, кой се вълнува от лъскави нещица и фйешан?:bia:

Тоя спор е ясно, че няма как да бъде креативен, за това спирам.

Но за друго спор няма.

1. Самсунга е по евтин, по-бърз, предлага повече и е по-лек.

2. Ако самсунга седи пластмасов, приятната алтернатива е сензацията. Също толкова по-бърз, и по-евтин, но по-солиден и с по-висока разделителна способност от всички!

3. Това, че нещо има повече потребители не говори за качествата му, а за добър маркетинг и смилаемост (масовост, комерсиализъм) И чалгата има много потребители, но това не я прави най-качествената музика.

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно ти като скаран с парите човек не знаеш кое колко струва (не че е възможно човек да се ориентира в менте сайта на менте мобилната компания), но черпейки инфо от там в момента Самсунг Галакси С 2 и ХТЦ-то са по скъпи от Айфон 4.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре стига с тоя сайт. Човек ще помисли, че живееш там!

Говоря за цени на апарати, без бизнес планове и промоции.

Всеки знае, че мобилните компании продават ифоните с много малко или никаква печалба и само на договор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И чалгата има много потребители, но това не я прави най-качествената музика.

Пак бъркаш боя с демокрацията, чалгата харесва ефтините и лъскави неща. Нещо като едноокия тъчскрийн за двеста и пеесет уева. Айфона не е нито толкова ефтин нито толкова лъскав за да е масов. Той просто е много по желан в сравнение с другите два модела, а не е масов по принцип. Надявам се правиш разликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говоря за цени на апарати, без бизнес планове и промоции.

Че кой си купува смартфон без да има неограничен достъп до нет и камара безплатни минути (бизнес план)?

Сега разбирам защо по горе ми говориш за фиешън неща и чалга култура.

ПП: Я звънни на колегите и ги питай едно ХТЦ Сие..локъча с прима кидс колко пари е. :bia:

Чудя се, ако отида до грандделукс или спинсити, колко ли ифона ще видя по масите... :lol:

За телефоните не знам, но на паркинага гаранция ще има само едно ауди менте олроад. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почваш да изпростяваш и да се заяждаш на дребно, ма кво да праиш - природа:bia:

Я ми кажи, какво ти прачи да си качиш план Surf Unlimited на сима? Нямаш пари? Искаш нещо на делавера? Пакетче, бъндълче? Нещо.. телефонче + безплатни минутки + безплатни есемесчета + некой мегабайт, ако може...Ми тогава кво се оплакваш?

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си закачил най големия интернет пакет, който предлага продънената компания в която работиш. За това им гледам там цените, а не както ти ми ги сравняваш за фри апарати. Няма смисъл от такъв телефон, ако няма да го ползваш, освен ако не искаш да парадираш с него на масата в кафенето.

Сега понеже взе да ставаш нервен да те попитам какво стана с революционния WM, който ти боготвореше преди известно време?

Я ми кажи, какво ти прачи да си качиш план Surf Unlimited на сима?

Явно не си усетил иронията, щом ми отговаряш, нормално за наш Цорци :bia:

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едеиничните случаи не развалят правилото. Телефоните са с гарантиран произход директно от производителя и сервизната услуга е най-добрата. Факт. Останалото са градски легенди.

Кое е градска легенда? Запазените shsh в Cydia ли? :bia:

Или отказ за подмяна на току що разпечатан телефон с жълт като виетнамец дисплей :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое е градска легенда? Запазените shsh в Cydia ли? :bia:

Или отказ за подмяна на току що разпечатан телефон с жълт като виетнамец дисплей :lol:

тва ти ли го казваш или е некъв световноизвестен случай, налагащ правило?

Сега понеже взе да ставаш нервен да те попитам какво стана с революционния WM, който ти боготвореше преди известно време?

Провала на WM и възхода на ифон са абсолютното доказателство, как нещо създадено за хора свикнали да мислят, няма шанс, пред нещо създадено за хора свикнали да НЕ мислят. Защото логично първите са малцинство.

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вместо да си подвиеш опашката, щото сте се осрали до ушите, пак голям го вадиш ... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вместо да си подвиеш опашката, щото сте се осрали до ушите, пак голям го вадиш ... :bia:

Кво общо има едното с другото? И какво имаш предвид? Аз изказвам собствено мнение. Имам право на това, както всеки друг. Не знам кой се е осрал, във всеки случай не аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...