Jump to content

Какво Ауди А4 Авант да си купя?


angelmilev

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Обмислям покупка нанова (стара) кола :-)

Насочил съм се към А4 Авант - като гледам цениет на пазара се вмествам в диапазона 1998-1999.

Можете ли да ме посъветвате кой от двигателите е най-добър за този модел?

Под добър имам предвид икономичен като поддръжка и експлоатация и умерено добра динамика - не търся спортни усещания.

Гледам 1,9 ТДИ

Бива ли го?

А има ли тема във форума за съвети при покупка - какво да гледаме?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААААААААААААААААААААААА :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

http://audibg.com/forum/index.php?act=Search&f=6

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=6559

Редактирано от Jorata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААААААААААААААААААААААААААА! :wall::wall::wall:

Колеги, обърнахте го на анкети този форум! Всяка втора тема е от рода "Каква кола да си купя", "Добър двигател ли е 1.8Т, 2.5ТDI .....", "Кой двигател е най-подходящ за газ" и т.н.!

Направете си труда малко да поровите във форума преди да задавате един и същи въпрос по 100 пъти!!!

Колега, виждам, че търсиш икономична и евтина за поддръжка кола! В такъв случай едва ли АUDI A4 e твоят автомобил (живеем в БГ - лоши пътища, лоши горива, бандюги под път и над път)! По-добре си търси някаква малолитражка - хем икономична, хем евтина за поддръжка, хем непретенциозна!

Лека!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Добре де колега :-) не го вземай толкова присърце - нали за това са форумите... да си помагаме, а не да се хвалим с колите си и т.н.

Освен това търсачката в основния форум (неразширената) дава винаги фрешка.

Мерси за линка - сега вече мога да тършувам, макар че точно по въпроса няма отговор като гледам. Айде лека...

АААААААААААААААААААААААААААААА! :bia:  :D  :dance:

Колеги, обърнахте го на анкети този форум! Всяка втора тема е от рода "Каква кола да си купя", "Добър двигател ли е 1.8Т, 2.5ТDI .....", "Кой двигател е най-подходящ за газ" и т.н.!

Направете си труда малко да поровите във форума преди да задавате един и същи въпрос по 100 пъти!!!

Колега, виждам, че търсиш икономична и евтина за поддръжка кола! В такъв случай едва ли АUDI A4 e твоят автомобил (живеем в БГ - лоши пътища, лоши горива, бандюги под път и над път)! По-добре си търси някаква малолитражка - хем икономична, хем евтина за поддръжка, хем непретенциозна!

Лека!

По-доре щеше да е дадете някой линк - все пак се вижда, че съм нов във форума... Както казах и на другия колега - тук сме, за да си помагаме...

Не търся евтина кола - нямаше да съм тук ако търся малолитражка :-)

Има разлика между това кое си струва поввдъжката и кое е евтино.

Малко повече толерантност е нужна в България и нещата ще са чудесни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де.....толкова ли е трудно вместо сервизи ремонти да има следното:

В3/В4

100

А3/А4

А6

Други модели

Както е във форумите на Алфа,БМВ,Мерцедес,Пежо,ФВ изобщо в 90% от форумите които съм виждал,все си мисля че е елементарно да се направи,ако греша някой да ме поправи.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Милев,

Сега понеже ще ти кажат, че 1,9 TDI на по-малко от 700 хил. км. в България не се внася, аз ще съм малко по-нестандартен и ще ти кажа: избери си едно и го води го при читави майстори за преглед на ДВГ, дизелова помпа и окачване и, ако кажат, че е читаво, си ти!

Моята кола е В4 и е с 90 коньовата версия, но досега нито ми се е видяла невървежна, нито съм брал ядове с нея. А иначе, ако слушаш кой какво ти казва, трябва да си купуваш само бензинки, само с голям литров обем и само от 2005 г. насам регистрирани. :flehan:

Със здраве и успех при покупката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

избери си едно и го води го при читави майстори за преглед на ДВГ, дизелова помпа и окачване и, ако кажат, че е читаво, си ти!

110 к.с.!!! и :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега понеже ще ти кажат, че 1,9 TDI на по-малко от 700 хил. км. в България не се внася, ......

:flehan::flehan::flehan:

Моето е на 1 400 000 км и още върви :dance:

Скачай на A6-цата на QUATTRO_BG. Нема да съжаляваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де.....толкова ли е трудно вместо сервизи ремонти да има следното:

В3/В4

100

А3/А4

А6

Други модели

Както е във форумите на Алфа,БМВ,Мерцедес,Пежо,ФВ изобщо в 90% от форумите които съм виждал,все си мисля че е елементарно да се направи,ако греша някой да ме поправи.....

:flehan: мдаа по практично ще е и ще спести нови подобни теми!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги! Харесах една 1.9 TDI/'97. Толкова е хубава, че страх да го хване човек.. отвътре. НО май ще я водя на майстор, че нещо пуши. Продавачите разправят, че от некарането било, ама тоз сив дим в продължение на 2 мин ме притеснява (черен да беше - дизел да кажеш :-))... А иначе няма толкова запазен салон като този. Не само съм раздвоен, а направо на 2 сцепен :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...