Jump to content

Пълнени (рециклирани) носачи за А4


bugssy

Recommended Posts

....

Към мен ли е това?

Защото аз не си мъча главата :hilezh: . Има колеги във форума, които продават комплекти за 300-320лв. и няма да си "мъча" главата да търся някой за Истанбул :motz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам от къде могат да се вземат евтини носачи а вие си знаете най добре какво да правите Като се сметне че два от носачите не могат да се рециклират и че не е зле да се сменят и тампоните и цифрата става :motz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лемфьордера го зае...и.Купувай, някой от евтините и си патрон.От тоя прословут Лемфьордер и чеп за зеле не става.Колко пари съм набутал в тия боклуци чак яд ме хваща.Купих един комплект за 340лв и вече кара над два пъти повече време от Лемфьордера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... не е зле да се сменят и тампоните и цифрата става :motz:

За 4год и малко все още чакам да ми се наложи да сменя носач заради тампон :hilezh:

Ще го снимам за спомен ако стане.. :bia:

Редактирано от Shubert
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Да избутам темата, за да не отварям нова, искам да си рециклирам носачте, които са оригиналните от колата. Намирам се в Благоевград и търся колега от форума. който да се занимава с тази дейност или да ме насочите към някой в околията, който се занимава с това. Имам целия комплект от носачи, като до колкото разбрах от други теми, има майстори, които успешно рециклират и долни прави носачи така, че и такива търся. Пишете на ЛС и тук. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един пич от Казанлък дето ми рециклира мойте 8 те носача преди 1г и вече 25хил неса мръднали па вие спорете колко не са качествени ама цената беше 160лв за всичко! Поздрави

Редактирано от sex_niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой по-близо до Благоевград, София или Пловдив? В крайна сметка и до Казанлък ще ида или ще ги пратя, но ако има по-близо по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.polyurethan.me/sharnir.htm

Аз тези намерих, но не съм звънял. Виждам, че са рециклирали правия носач, но техния метод дали е достатъчно надежден и здрав?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...