Jump to content

Търся си усилвателче


Recommended Posts

Търся си спешно,усилвателче,едноканално или двуканално за захранването само на една 12",не повече.Някои ако има нешто предвид,да пише тука:)) :)

Пиши какво е басчето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно Сони 2х 200 или 1х 400 със специален моно режим точно за съб. MOSFET-че си има... Не ме питай само модела, че не мога да се сетя, а седи в другото ми в къщи. Пиши ми лично ако имаш интерес да се видим и да ти го покажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами говорителчето ще е не много скъпичко,неква средна работа за 70-80 лева гледам продават некакви ужким немски,та такова мисля да е.А относно предложението на колегата за неговото стъпало,нека да даде цена,защото както обяснява 2*200,ми се струва че ще му се търси много парички:())

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магнат 2х150/1х300 Мосвет - 130 лв. По евтино не мога да го дам... сложно е за обяснение. Ако те интересува пиши на ЛС. Модела трябва да го видя че не го помня.

Редактирано от Satriani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 2 усилвателчета...

По-слабички са и двете, но пък и цената ще е добра. С едното захранвах трилентовите говорители, с другото - двунамотъчен бас 10" - свиреше много прилично... Едното е SONY, другото - BESTAR. Цената е 60 лв. на бройка или 90 лв. за двете - разпродажба отвсякъде.... :(

Повече инфо и снимки - ЛС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...