Jump to content

Заключи ми се пр. лява врата и няма отваряне


GalchoG

Recommended Posts

Колеги моля за помощ . Заключи ми се шофьорската врата и не мога да я отворя ,нито от вътре ,нито от вънка като бутона се движи на горе и на долу. Моля за идеи ,как да си отворя вратата.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се сваля прозореца и щом имаш достъп отвътре няма проблем да се отвори, прави се кука от тел и за секунди си "отворен", иди при ключар, те знаят за проблема и къде точно да ръгат с телта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли с ключ от ключалката- да не се е откачил механизма на бутона?

Оригинално или допълнително слагано е централното?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли с ключ от ключалката- да не се е откачил механизма на бутона?

Оригинално или допълнително слагано е централното?

Имам централно и с ключа също движи бутона но няма отваряне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля за помощ . Заключи ми се шофьорската врата и не мога да я отворя ,нито от вътре ,нито от вънка като бутона се движи на горе и на долу. Моля за идеи ,как да си отворя вратата.

Колега,аз имах същия проблем.В бравичката има лосче което управлява отварянето отвън и отвътре и то се троши, сваляш декоративната пластмаса на колонката измъкваш уплътнението на врата и с тел се стремиш да освободиш зъбчето на ключалката,щях да забравя въоръжи се фенерче и търпение :zustimm:.Търси си здрава бравичка, аз обиколих сума ти морги във Варна.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди при някой джамбаз, ще ти я отвори за секунди аз така направих... При мен положението беше идентично само че не ми работеше и прозореца за да е по-забавно :zustimm: При мене се оказа клеясъл механизма вътре(стара кола нормално) и тоз напрао го напръскал с някъв спрей и оттогава няма проблеми...

П.П Цък е мойта тема може да ти е полезна :hilezh:

Редактирано от Dragomir Burgas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...