Jump to content

Един бърз въпрос за подсветката в запалката на А4 Б5


IGRAQ_LIBERO

Recommended Posts

Имаше подробна тема за тая крушка. Запомнил съм, че не се сменя мн лесно да ти кажа. Моята също е изгоряла за т'ва ще следя и аз темата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):blink: ваденето на пепелника и запалката беше лесната част, оказа се, че предишният собственик по някаква причина е вадил цокъла със крушката и после е пропуснал да ги върне обратно :nixweiss:. Сега се започва търсенето на прословутата крушка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами само оригинална може да се намери. Цената беше около 10 лв.

Във всеки магазин за авто части или за електронни компоненти си купуваш една крушка за 12V и си я запояваш за кабелите директно. Може да сложиш и цокъл какъвто ти харесва от магазина. 10 лв. за една крушка - толкова струва например един чип за захранването в CRT телевизор....не знам аз не бих дал толкова пари но всеки си решава сам :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,аз сменях такава крушка,купих я от порше цената е 12лв,но се продава с пластмасовия цокъл иначе само крушка няма как да стане,малко трудно се сменя дори в сервиза отказаха да ми я сменят,за да не се счупят пръстена около запалката,но с две пинсети вкъщи за 5 мин разглобих всичко и я смених успешно.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То сега има сервизи и сервизи :zustimm: Аз веднъж в един прехвален сервиз отивам и казвам : Искам да ми боядисате предната о задна брони, огледалата и едната врата. А оня ми казва : Ако искаш цялата кола , иначе не ми се занимава с глупости. Или пък по авто моргите - същата работа. Търсим за един авер манивелката за задна врата за стъклото и от всякъде му казват да си вземе цялата врата <_< Един отвор с f3mm. свредло, болт с гайка и готово. А онея да си продават заради една манивелка цялата врата. :lol: Има и някой които наистина знаят какво правят и са много кадърни но на фона на такива измекярски "майстори" не могат да се покажат като такива. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...