Jump to content

Мнение за А4 В6 1.9 TDI 131hp


Recommended Posts

Това? http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11311170632741574&f1=details

Интересуват ме мнения и за автокъщата, ако някой има наблюдение. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази ходих да я гледам преди месец - задното стъкло беше сменяно и има парчета по земята, в багажника(при резервната гума) и в основата на стъклата на задните врати :hilezh:

Версията на пазаче беше че стъклото само се е счупило, според него от слънцето :hilezh: за пръв път чувам за такъв феномен

жапката е счупена

борд компютър няма, мисля че имаше някакви белези от удар отпред но не съм специалист, пуснах и един Vag-Com с лаптопа, излезе това за еърбезите:

Sunday, 28 August 2011, 13:01:38.

VCDS-Lite Version: Release 1.1

Control Module Part Number: 8E0 959 655 B

Component and/or Version: Airbag 8.4EP 3000

Software Coding: 0010602

Work Shop Code: WSC 63251

VCID: 361FA5DB0149

1 Fault Found:

00532 - Supply Voltage B+

002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent

---------------------------------------------------------------------------

пуснах и един 'auto scan' и даде следната грешка:

Sunday, 28 August 2011, 13:02:20.

VCDS-Lite Version: Release 1.1

Control Module Part Number: 8E0 614 517

Component and/or Version: ABS/ESP front 3429

Software Coding: 04255

Work Shop Code: WSC 06435

VCID: E5BDB2976C6F

1 Fault Found:

01826 - Sensor for Steering Angle (G85); Supply Voltage Terminal 30

35-10 - - - Intermittent

---------------------------------------------------------------------------

нека по-разбиращите да се изкажат компетентно

Редактирано от James Bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15ки може да не могат да се сложат заради големината на спирачните апарати.

Аз съм виждал две В6-ци на 15", отделно и за трета се сетих дето я видях на 15".

А задно стъкло на Авант е уязвимо място, и на мен ми се пръсна така безпричинно зимата на 2010.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм виждал 100тици на 15ки. :zustimm:

Въпроса е, че ако колата му е 2.5ТДИ Куатро, то я фабрично със 17ки.В този случай спирачните апарати са по-големи от стандартните и 15ки не влизат.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам какво спорите.

Стандартно А4 Б6 се пкомлеектова с 15-ки 195/65 за 4 цилиндровите мотори как така нямало да влзенат дисковете!?

Редактирано от Gecata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре последно 15 ки ще влязат ли? Колата е 1.9 quattro. Искам да си взема зимни гуми с джанти и така като гледам 15 ще ми излязат доста по-евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще станат 15-ки. Моята е стандартно с 15-ки, не вярвам на 1.9TDI да слагат по-големи дискове. Всъщност резервната ти не е ли 15-ка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре последно 15 ки ще влязат ли? Колата е 1.9 quattro. Искам да си взема зимни гуми с джанти и така като гледам 15 ще ми излязат доста по-евтино.

Колега, колата стандартно се окомплектова с гуми и джани 15" 195/65, не виждам какъв е проблема!!!? :)

Ето виж в католга най-отдолу Цък

Редактирано от Gecata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,има едно Б6,1.9тди в мобиле бг,4ерно,от Варна на 10500 лв.,извинявам се но немога да кача снимки,ако някои го е гледал да сподели тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре последно 15 ки ще влязат ли? Колата е 1.9 quattro. Искам да си взема зимни гуми с джанти и така като гледам 15 ще ми излязат доста по-евтино.

Точно на 1.9 куатро съм виждал 15". 100%. Даже и повече. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, значи имам нов въпрос? Долу в джоба на шофьорската врата имам 2 копчета, те за какво са? и друго на същата врата където е дръжката като се качиш да затвориш вратата, точно зад тази дръжка има една дупка правоъгълна, стои като изрязана но имам чувството че е имало нещо там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, значи имам нов въпрос? Долу в джоба на шофьорската врата имам 2 копчета, те за какво са? и друго на същата врата където е дръжката като се качиш да затвориш вратата, точно зад тази дръжка има една дупка правоъгълна, стои като изрязана но имам чувството че е имало нещо там?

Аз копчета в джоба на шофьорската врата не съм виждал, иначе в дупката има два винта, които се отвиват при сваляне на кората и отгоре трябва да има пластмасово капаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, значи имам нов въпрос? Долу в джоба на шофьорската врата имам 2 копчета, те за какво са? и друго на същата врата където е дръжката като се качиш да затвориш вратата, точно зад тази дръжка има една дупка правоъгълна, стои като изрязана но имам чувството че е имало нещо там?

Тези две копчета са за фабричната аларма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега уточни коя коя година през пролета ще станат по 8000 лв.Не се обиждай,но все пак говорим за 8-9 годишно,,AUDI''не говорим за DACIA.Мисля в тази посока защото според мен,не може като нова да струва 80000лв и след 8 години да е 10 пъти по евтина.Все пак това сие марка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че са измили двигателя и са я напудрили отвън и отвътре не е гаранция за читавост!

Тапицерията освен, че е много захабена, на една от снимките с изглед шофьорската седалка, ако се вгледаш си личи, че седалката е закърпена от малка дупка предполагам със знамето на Италия.

Долната броня отпред май е сменяна с неоригинална. Стои ми някак си крива, като се вглеждам и черна за разлика от сивкавите прагове и задна долна броня!wall.gif

А и с този ужасен махагонsteinigung.gif

Като цяло това е най-грозната Б6,която съм виждал на снимка!

Редактирано от asenovb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cars.bg/u480794

Tова е предложение на колега от форума, колата страшно ми допадна, ако има някой от Варна и я е гледал моля да сподели впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cars.bg/u480794

Tова е предложение на колега от форума, колата страшно ми допадна, ако има някой от Варна и я е гледал моля да сподели впечатления.

Изглежда много-добре. :flehan:

Във Варна има добри майстори на ТДИ-та, една диагностика, лек коментар и юруш на маслините :bia: Хаха, все едно аз ще я купувам, размечтах се.

Редактирано от KGK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...