Jump to content

Купувам Fabia, Corsa Ц, Поло, Голф 4, Ибиза ('03+) до 6000лв


Recommended Posts

Колата е за жената и тези марки и модели си е харесала (и по- скъпи си хареса, но излизат от предвидения за кола бюджет :) ).

Изискванията са да е с ръчни скорости и 4/5 врати. Желателен е климатика, силно желателни са и електрически стъкла.

Тавана е 6000 лв (средния ценови клас на колите е 4500- 5500), като бих го дал за наистина безупречна кола.

Има опция и за бартер- моята Ц4- ка + доплащане от моя страна.

Предложения тук или на ЛС.

П.С. моля, предлагайте само изброените марки и модели

П.С.2 коли с неизправни документи или повреди тип 'климатика само трябва да си го напълниш и бачка безпроблемно' не ме интересуват

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Обади се на Демир за някой сеат... ако вдигнеш бюджета с 1200 - 1300 лв. ще може да вземете нещо 2007 и на наистина реални километри.. а 3-4 години разлика във възрастта са си много за тия коли

За една година сигурно 5 човека около мен си взеха коли от него и всичко е ОК ...

http://usedcars.autotechnica.bg

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече купих от него един Сеат (цък и цък) и сега брат ми си го кара :rolleyes: , но предлаганите в момента надхвърлят бюджета ми за втора кола, още повече, че ще налея сериозна сума за пълно обслужване, понеже ще я кара жената :gruebel:

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, знам че изискването е 4(5) врати, но ако искаш ела да хвърлиш един поглед на моята Корсичка. :rolleyes:

Видяхме я (даже навивах жената да ти се обадя да врътне едно кръгче) още като пусна обявата :hilezh: , но живот и здраве, след няколко месеца като се роди бебето, ще го вози на задната седалка жената и заради това е изискването за 4/5 врати, на двувратка е мъка да сложиш кошницата с детето на задната седалка :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Продължава ли търсенето?

Разполагам със Seat Ibiza 2000/01 година, отговаря на всички посочени изисквания. Ако те интересува драсни лс... :flehan:

Редакция: Амхх.. не забелязах, че си търсел Ibiza от 03, моя грешка. Но пък моя го давам за 4500, на лично за подробности...

Редактирано от Mr Esato
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за предложението, имаме 2 Сеата от тези години, жената обаче седна в следващото поколение и откри разликата- просто комфорта в купето е друг (за съжаление и цената на подръжката), затова не иска от преди 2003 :hilezh::stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, това е. Харесах с 300 зора една Фабиа- купиха я няколко часа преди да занеса капаро.

Харесахме една Корса- 2 дни ми трябваше да преглътна, че ще дам толкова пари за Опел- купиха го 12 часа преди да дам капарото днес :zustimm:

Търсенето продължава- възползвайте се, че ако харесам нещо, няма да рискувам да мисля пак 1- 2 дни :hilezh:

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...