Jump to content

колата неще да се отключи от копчето


TIHOTI

Recommended Posts

Здравейте колеги

Имам подобен проблем с моя ключ , след като изпълних гореспоменатите операции съответно първия път с 1 натискане на копчето а втория път с две натискания. Ключът проработи но работи само няколко пъти след това спря. Сега като пробвам клакосан исписква само веднъж незасивсимо колко пъти го натискам. Когато програмирах ключа втория път изпипка два пъти :) .

Какъв според вас може да е проблема , това е втория ключ за колата и не отключваше още като я взех. Прецака ми се ключалката на шофьорската врата и сега е много неудобно да ходя до багажника за да отключа или заключа :musik:

Благодаря предварително

Редактирано от Jivko Gochev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на колегата cvetan83 за превода направих го и проработи :flehan:

:hilezh:

Има 4 бр батерии в ключа, смени ги и опитай отново.

Редактирано от cvetan83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

колеги изкам само да попитам,наложими се да махна акумулатора и колата пак не си разпозна клуча обу4их го пак и сичко е ок но не знам това дали е нормално :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е.Аз имам резервен обикновен без чип.Като не ми сработи оригиналния,с обикновенния отключвам и след това пробвам с орг ключ от дистанция.От доста време е така и си работи :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да го обучаваш нанаво , достатъчно е да заключиш/отключиш веднъж от шофьорската врата и ключа се активира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги изкам само да попитам,наложими се да махна акумулатора и колата пак не си разпозна клуча обу4их го пак и сичко е ок но не знам това дали е нормално :gruebel:

При мен се е случвало няколко пъти да махна акомулатора за по 12 часа и не я заключвам колата, защото живея в къща, имам си двор и гараж, но след като сложа акомулатора съм нямал проблеми... мноо странно :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ценна информация сте дали колеги!Искам да попитам аз някой може ли да даде ел. схема на тази заводкса аларма да си сложа обикновена такава аз под задната седалка като ползвам опроводяването. Не намирам никъде и бях решил с мерене да се опивам да разбера кой проводник за какво е като основно ме интересуваше захранване и заключване,но сега с тази опция за вдигане на стъклата ме заинтригувахте.

Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...