Jump to content

Вратата на А3 скърца


fabricio verdum

Recommended Posts

Аз го имам на предните две врати това дразнещо сърцане. Установих, че скърца ограничителя който държи вратата отворена. Пръскал съм го със поне 10 вида сказки и не се оправя, единствено капка спирачна течност спира скърцането, но само до 1-вото измиване. Проблема е, че се появяват язви от ръжда (явно доста дълбоки) и смазката не помага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята пасажерската се разскърца,капнах и малко масълце на пантите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това за да не ръждясва и да не е с трайност до следващото измиване - бяла грес :flehan:

Човек , слагах бяла, кафява, графитна, течен тефлон, WD-40, масло, шкурих го и не и не, само със спирачна течност има по-траен ефект. Даже съм намислил напролет да ги сменя гадните ограничители, че ме дразнят нечовешки. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек , слагах бяла, кафява, графитна, течен тефлон, WD-40, масло, шкурих го и не и не, само със спирачна течност има по-траен ефект. Даже съм намислил напролет да ги сменя гадните ограничители, че ме дразнят нечовешки. :flehan:

Аз съм по същия начин с предна дясна врата не мога и не мога да накарма да спре да скъпца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги дали и моя е същия проблем моята врата скърца но при затворена и в движение и когато потеглям все едно нещо е разхлабено вътре разглобявах кората няколко пъти стягах какво ли не смазвах къде ли не и пак си скърца и тропа къде е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята също скърца сложих и бяла грес проблема се реши частично скърца пак но по малко чак на крайното ограничаване на напълно отворена врата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) И този проблем го имам на дясната врата, едва вчера открих проблема. Оказа се разхлабена рамката на стъклото която е хваната към вратата със 4 бр болтове. Когато тръгваш или спираш купето се усуква и рамката мърда от болтовете и поскръцва много дразнещо. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...