Jump to content

от CONCERT към МУЛТИМЕДИЯ


todortodorov1979

Recommended Posts

Здр колеги,нов съм във форума и имам може би глупав въпрос....

Аудито ми е А6 Авант 2000г./180к.с./и има Концерт с касетка.Имам огромно желание да си сложа или Концерт със СД,или Мултимедия/ако е възможно/

Приемам всякакви полезни съвети и напътствия!

Пробвал съм със всякакви трансмитери,касети-адаптори и други боклуци/звукът е отврат/

Благодаря Ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз съм с едно такова у-во и съм доволен,слушам си музичката от флашка :hilezh:

Редактирано от stefanaki74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобно на Стефанаки.

Не се вижда, в жабката е, запазвам вида на интериора, няма рязане и преправяне, звукът е същия :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е добро,него съм го сложил като краен вариант.Ако не е възможно слагането на никаква друга музика ще си го купя.

Ама ми се иска сякаш да доплатя и да си взема цялата конзола в средата с такава която е с Навигация!

Де да знам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........... Навигация!

Де да знам...

Що искаш да си отваряш рана на д....то?Да не чакаш после и да ти тръгне нави-то?В най-добрия случай ще имаш цветно радио,ама ти си знаЙш най-добре :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе знам че филма е .......,ама някак заради външния вид /иначе това за цветното радио е вярно/

Но не може ли да се сложи не фабрична а такава на PIONEER примерно!И та мвсичко ще си работи!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де ама чейнджъра не чете ли само определен вид дискове?

Чете стандартни CD-та - 6бр.

Навигация не ти трябва.

Като смениш централната конзола, пепелника слиза по-ниско и мястото пред лоста е почти неизползваемо.

Ако това не те притеснява и си готов да си играеш - има много по-добре решение. Радио Концерт2, което върви с BOSE система. Ченджърът е за 6 диска и е вграден в централната конзола (едно цяло са с плеъра), а не в багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега,може да пробваш нещо такова.На мен много ми харесва но фирмите които го предлагат във България дават цени около 1700лв.Което за мен е много

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/406601-Perhaps-The-Best-Looking-RNS-E-Alternative-To-Date

Редактирано от radimos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега аз това упражнение го правих преди 20дни нито е трудно нито скъпо. закупих от авт-оморга предната задната пласмаса навито пепелника и прледницата на климатроника за 350лв. за около 2часа се сменя провери преди да поставиш навито схемите при мен се наложи да пусна едно допалнително захранване и всичко е ок само не показва станциите на fis дисплея защото нямам тмс тунер с ваг-ком изключих навито да него търси и всичко е ок. успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

моят съвет е CD + DVD + TV Pioneer, kenwood, има и такива с прибиращи се дисплей което е удобно, защото ти осшобождава пространство....скъпи са но си заслужава....отколкото да монтирваш нещо заради цветно радио....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще е Xcarlink

нещата са им хубави и за 280лв ще си вцема устройство което е с Блутуут!

И в жабката-скрито и интериора непокътнат!

мерси на колегите.!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще е Xcarlink

нещата са им хубави и за 280лв ще си вцема устройство което е с Блутуут!

И в жабката-скрито и интериора непокътнат!

мерси на колегите.!

Здравей колега, няма ли нещо по ефтино от Xcarlink.Нещо са доста тия парички.Доста разглежам в последно време за такива интерфейси,

но май във България няма много избор.Това което открих във форума е http://www.elimex.bg/product/28512/mp3-1-mp3-modul-fm-radio.html

но не знам дали някой си го е купувал и става ли за нещо,а дали може да се свърже с concert 2 незнам.

Ако някой си го е купил моля да изкаже мнение.

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чете стандартни CD-та - 6бр.Навигация не ти трябва.Като смениш централната конзола, пепелника слиза по-ниско и мястото пред лоста е почти неизползваемо.Ако това не те притеснява и си готов да си играеш - има много по-добре решение. Радио Концерт2, което върви с BOSE система. Ченджърът е за 6 диска и е вграден в централната конзола (едно цяло са с плеъра), а не в багажника.

По какво се различава радиото, че е Концерт2? 2-дин ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това ясно, питането ми е относно "вградения CD changer", който спомена колегата robobug. Как се разпознава дали има такъв? Това част от BOSE-то ли е?

Иначе моето е точно като на картинката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...