Jump to content

Audi TT


CinereX

Recommended Posts

Здравейте колеги, отскоро и аз съм собственик на ТТ първа генерация :)

Моля за съвет къде да я обслужа тук в София. А тези капачки на мен ми трябват същите за 17ки джанти 4ри броя, доколкото разбрах ги има само оригинални и цената на една е в порядъка на 40/60лв за един брой, затова мисля да ги поръчам от Ebay, 20 паунда комплекта от Хон Конк :)

Поздрави Иво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

еииии много скъпи , пак са изалчняли тия , на мен за емблема с-лайн за предната броня ме отръскаха 70 лв. <_<

за кво пък я купи? нали знаеш, не е луд тоя който яде баницата хехе? :hilezh::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за кво пък я купи? нали знаеш, не е луд тоя който яде баницата хехе? :hilezh::P

ами прав си от една страна...ама друго си е все пак с емблема :Д

Редактирано от tsveti4kaaa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами прав си от една страна...ама друго си е все пак с емблема :Д

така е цветичке. като ще е гарга, да е рошава нали? хихи :lol::flehan::P

Редактирано от wolff1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, отскоро и аз съм собственик на ТТ първа генерация :)

Моля за съвет къде да я обслужа тук в София...

Честито колега :bia:

Обслужването може да стане във всеки що-годе приличен сервиз.Самото обслужване излиза около 800-1000 лв.Зависи какви консумативи ще ползваш и какво масло ще слагаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам проблем с плафона в купето , обаче не е от ключетата на вратите , защото на мен ми отчита кога ми е отворена и затворена вратата. просто като отворя вратата , не светва плафона в купето . дори да пробвам ръчно да го включа - пак не тръгва . двете лампички които са уж за четене , обаче светят . крушката съм я гледал и не е за смяна. Може ли да и има нещо , което не виждам , или проблема си е плафона :gruebel: ? Като я купих си работеше <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам проблем с плафона в купето , обаче не е от ключетата на вратите , защото на мен ми отчита кога ми е отворена и затворена вратата. просто като отворя вратата , не светва плафона в купето . дори да пробвам ръчно да го включа - пак не тръгва . двете лампички които са уж за четене , обаче светят . крушката съм я гледал и не е за смяна. Може ли да и има нещо , което не виждам , или проблема си е плафона :gruebel: ? Като я купих си работеше <_<

и при мен го има абсолютно същия проблем , някой път свети , друг път не ..... а и стъклото на шофиорската не пада като се отвори вратата...незнам дали е свързано :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам проблем с плафона в купето , обаче не е от ключетата на вратите , защото на мен ми отчита кога ми е отворена и затворена вратата. просто като отворя вратата , не светва плафона в купето . дори да пробвам ръчно да го включа - пак не тръгва . двете лампички които са уж за четене , обаче светят . крушката съм я гледал и не е за смяна. Може ли да и има нещо , което не виждам , или проблема си е плафона :gruebel: ? Като я купих си работеше <_<

Разглоби плафона и виж този бутон за ръчното включване .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора дайте малко help как да сменя крушките да светят в бяло купих ги но трябжа ли да се свалят филтри и такива работи плс някой ако знае да каже говорим за TT :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора дайте малко help как да сменя крушките да светят в бяло купих ги но трябжа ли да се свалят филтри и такива работи плс някой ако знае да каже говорим за TT :)))

да светят в бяло, най добре ксенонче. или китайските емитаций на ксенон ама за сметка но това, нищо не можеш да висиш с тях :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да светят в бяло, най добре ксенонче. или китайските емитаций на ксенон ама за сметка но това, нищо не можеш да висиш с тях :zustimm:

А някой да знае от къде да си къпя буксата(фасонката) на крушката за късите. Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да знае от къде да си къпя буксата(фасонката) на крушката за късите. Благодаря предварително :)

предполагам ауди или някъде на старо. какви крушки си купи? :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Преди около седмица забелязах, че при по-остър завой с ниска скорост (5-10км/ч) имам усещане,като за прищипване или прескачане на гумите. Най-осезаемо е в паркингите на гладката повърхност, но и по улиците се усеща, особенно когато правя обратен завой.

Някой има ли представа от какво се получава това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... а и стъклото на шофиорската не пада като се отвори вратата...незнам дали е свързано :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

Може би не ти е програмирана шофьорската врата за крайно горно и долно положение...

В начално положение стъклото да е догоре. Започни да го смъкваш, като го спреш 1-2 пъти, до долно крайно положение. После същата процедура нагоре, до пълно горно. Пускаш копчето, след което отново го дръпни (все едно искаш да вдигнеш прозореца още), ще се чуе леко прицъкване, и си готова. НаправИ го,защото при дълго каране с непрограмирани прозорци понякога се прецакват гумените уплътнения.

Относно плафона, тези дни мисля да сменям и моите с бели крушки, ще драсна какви трябват, от ибей е най-евтино, диодни :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би не ти е програмирана шофьорската врата за крайно горно и долно положение...

В начално положение стъклото да е догоре. Започни да го смъкваш, като го спреш 1-2 пъти, до долно крайно положение. После същата процедура нагоре, до пълно горно. Пускаш копчето, след което отново го дръпни (все едно искаш да вдигнеш прозореца още), ще се чуе леко прицъкване, и си готова. НаправИ го,защото при дълго каране с непрограмирани прозорци понякога се прецакват гумените уплътнения.

Относно плафона, тези дни мисля да сменям и моите с бели крушки, ще драсна какви трябват, от ибей е най-евтино, диодни :zustimm:

ще се пробва днес ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ауто функцията на прозорците ти работи, то няма нужда от програмиране.

Всички коли които съм програмирал, се оправят след като стъклото е до горе, и натиснеш три пъти един след друг копчето за качване на прозореца до горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се пробва днес ! :)

Е нали го беше пробвала преди време и не работеше?

Някъде по темите бях обяснявал как се прави точно ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали го беше пробвала преди време и не работеше?

Някъде по темите бях обяснявал как се прави точно ...

ооо същата команда ли било :д забравила съм ,че беше тая ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...