Jump to content

Възможно ли е смяна на километража на А3 с по нов


fantamaniaka

Recommended Posts

Здравейте

Заглавието е малко объркващо :hilezh:

в момента съм с този

okan_tuncer239.jpg

Искам да го сменя с този или , всъщност с какъвто намеря просто искам да е по нов да показва повече информация :hilezh:

audi_a4_dash_cluster.jpg

Първия ми въпрос е по размер ще пасне ли с други модели на ауди освен А3 и от същия двигател ли трябва да е.

Освен самия километраж какво друго е нужно за да се използва пълноценно

Колата е А3 8L 1.9 90k АГР мотор дизел 97 година

Благодаря и весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сменявах моя защото беше прецакан.Да имобилайзера се намира там но не е проблем,просто трябва да се обучи таблото.На мен тази работа ми свърши един колега от форума става за 10 мин и 50 лв :)Мога да ти дам координати на момчето ако си си намерил табло.Аз купих табло от същия модел същата година и стана от раз.Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В чичо Гугъл всичко има! :) Стига да се разтърси човек, може всичко да се намери, включително и как сами да си сменим километража с по-нов модел, стига да пасва на модела де :bia: Но това колега е за хора, които си разбират от такива неща :bia: И аз като колегата бих избрал най-добре да си платя, за да не ме е яд посел на себе си ако избозя нещо ;) Лек ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

здравейте отскоро съм във форума таа да си доида на въпроса имам ауди а3 1.9 ТДИ 110к.с. ии когато е студена колата и стрелката която показва колко е загряла колата веднагически скача над 60 градуса и като позагреее минава 90 писах на колегата a3clubpln но да се допитам и до вас някои може би се е срещал с такъф проблем кажете си мнението от какво може да е така и да ме насочите към някои които би могъл да помогне.Мерси предварително :)

поздрави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е масов проблем на километражите на А3 който са магнет марели.

единственото дълготрайно лешение е смяната на такъв от марката ВДО. и като се сменя направо може да се монтира с бордови компютър, така наречения Цял фис. Упражнението изисква, километраж, една букса отзад, няколко кабела, монтиране на нова ръчка за чистачките, или както правим ние, монтиране на копчета на старата ръчка, след това обучаване на ключовете по новия километраж, и прехвърлянето на изминатите километри от стария километраж.

Ако някой има въпроси може да попита, а ако иска да го направим ние може да пише Л.С. зада не спамим темата с излишна реклама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...