Jump to content

Ауди а6 ц5 2.5 тди


audia698

Recommended Posts

Колеги много ще съм благодарен ,ако някой ми каже това нещо за какво служи? и трябва ли да е свързано някъде към някой датчик ли знам ли и аз?

Става на въпрос за ограденото в червено нещо.

post-45350-0-79767000-1327359008_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам такъв вакум,на съвсем различен мотор....доколкото знам е сервизен.Не се притеснявай,монтьорите не са забравили да сложат маркуча

Редактирано от sashocos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е вакума на ЕГР -а и сигурно е изолиран и не работи. Повечето така правят, но аз не съм на този принцип. Сложен ли е, значи трябва да е там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не се претесниаваи това е егр.клапан служи за намалиаването на вредните газове за околната среда ас моиа сишто сам го изолирал заштото се скапват но несе претесниаваи на дава никакав ефект на варвежа на колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги значи си го оставям така и това е

Вярно е,че може да се изолира ЕГР-то,ама аз за 1 рът виждам да липсва напълно маркучето. Също така ти липсва и 1 клапан(вж снимката)-явно нещо са ти побългарили вакуум с-мата.

post-51900-0-69942500-1327687601_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеле и моя е изолиран ама поне марку4а е там и е със забит болт в него хахаха много хитро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Едно приятелче си купи А6 Ц5 2.5 ТДИ Куатро 180к.с. 2001 и това маркуче беше изолирано с болтче в края . Помислихме че са забравили да го сложат , затова ние го направихме , Тръгнахме да се повозим , но колата не вървеше както преди - бавно набираше и не вдигаше над 100км . Спряхме,пак го изолирахме и работи без проблем. Този клапан е за намаляване на вредните газове за околната среда . Липсата му вреди на природата .

Редактирано от vanko-lunatic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...