Jump to content

Малко информация за намирането на интериорни крушки за А6 Ц5(2000г.)


DieLikeTheResT

Recommended Posts

Колеги, можете ли да ми кажете от каде мога да си намеря следните диодни крушки в червен цвят :

mvreci.jpg

размерът на тази крушка е 42х10мм;

2qmozo1.jpg

размерът на тази е 36х10;

2q0prmc.jpg

размерите на тази са 25х10.

Значи искъм да кажа за последната(3-та) крушка, тя принципно си седи водоравно и диода свети напред, а на мен ми трябва да свети надоло.

Ще съм много благодарен, ако някой ми помогне. Мерси предварително и поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че за къде са ти такива червени?

Таблото и всички копчета в колата светят червено, а тя е синя с син кожен салон, искъм всички лампички да са червени в купето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:dance:

П.С. После ще се самомодерирам, нека първо се посмея ;)

Вместо да удариш 1 рамо за помощ, ти се смееш, какъв модератор си ти ? Затова ли сте тук, да се смеете на решенията на хората ли ? Както искам така ще си правя колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно колегата има в предвид, че правиш много правописни грешки затова се смее.Думи като "искъм" и "надоло" са смешни пише се искам и надолу.

Редактирано от Gal.Stav.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И толкова няма 1 човек, който да ми каже от каде мога да си ги купя, така ли ?

Еми, тай като не знам от къде си, ще предположа, че си от София и ще ти кажа, че ако обиколиш по Илиянци все си мисля, че ще намериш каквото търсиш. И се съгласявам с мнението, че всеки прави каквото си поиска с колата си, но незнам колко силно ще светят тия червени диоди! Ти си знаеш де. Ако не си от софия вече незнам накъде да те насоча! Просто аз съм обикалял из Илиянци 2-3 пъти и съм виждал кви ли не крушки там.

Редактирано от Creative89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смеех се на правописа ти. Дано си схванал защо съм си позволи да съм пристрастен, въпреки позицията ми на модератор.

А ако си направиш труда да влезеш в кой да е магазин тип 'Автомания', няма да пускаш подобна тема или пък ако си от София и прежалиш 2 лв за паркинг и още толкова за гориво (2,52 е от днес А95 :zustimm: ) и отидеш до базара 'Илиенци', можеш да си тръгнеш с кашон диоди- за плафоните в купето, за този в багажника, за този в предния капак и за в жабката, даже и за задния номер :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм споменал от каде съм, извинявам се за което. Става въпрос за Бургас, цял ден обикалях по разни магазинчета, насам натам, от едно място ме пращат на друго и така цял ден и не намерих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, за Бургас незнам аз. :zustimm: Moжеш да погледнеш в ЛЕД-БГ, виж там в контакти пише къде им е офиса в Бургас и да провериш. Малко са им скъпички нещата де. Аз съм взимал от там крушки за табло на едно Пежо Експерт и да ти кажа си светеха много доволно. Виж разгледай какво имат и така....!! Изобщо разгледай първо в интернет какво се предлага и изобщо предлагат ли се червени ЛЕД вариянти на модела крушки, които искаш и после провери от къде можеш да си ги набавиш! :zustimm:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...