Jump to content

Мнения за Audi A4 B6


Recommended Posts

Обявата е следната - http://www.mobile.bg/11318673032439234

Какво ви е мнението за колата и дали си заслужава да се ходи на място да се гледа?

Благодаря предварително :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е от Швейцария със сигурност е поддържана добре ,а и по рамата можеш да и провериш сервизната история,но я огледай добре,че май е имала удар отпред..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип в Западна Европа местата за паркиране са по-малко и по-тесни подземни гаражи имат и се паркира броня до броня, това че бронята е боядисвана най-малко 2 или 3 пъти и се различава от цвета на колата не значи обезателно, че и колата е морга и е лоша!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какви защо са тия евтини номера със закачането на една и съща регистрационна табела върху всички коли в автокъщата. С криво закачен номер от някоя тоталка ли трябва да убеждават, че колата е швейцарска :)

Иначе на В6 задната броня на снимки често изглежда различен цвят заради рязката смяна на ъгъла точно след ръба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

само да ти обърна внимание, на книжката като че ли се мярка дата на последна инспекция 1.11.10 и 157 417км. Сега, повече от година по-късно са обявени 159 000, което е странно. Не твърдя, че годината е наистина 2010, може и колата да не е карана от тогава, но ъгълчето на рекламата странно се е паднало на правилното място. Иначе казано, ако гледаш на място, обърни и на тоя факт внимание и ако е така - виж и друго да не са бъзикали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какви защо са тия евтини номера със закачането на една и съща регистрационна табела върху всички коли в автокъщата. С криво закачен номер от някоя тоталка ли трябва да убеждават, че колата е швейцарска :)

Това и аз забелязах първо, този номер стои като подарен. Нито съвпада на мястото за заден номер, нито нищо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На външен вид ми изглежда перфектна, както каза колегата по-горе това че задната броня е боядисвана нищо не значи, виж я все пак на майстор. Колегата Райно си взе кола внос от Швейцария, от автокъща и е много доволен, но имай едно наум все пак. :zustimm:

Редактирано от BAHKATA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих да гледам тая колата. Като цяло има добра визия НО е пребоядисана цялата дясна страна.

Предните гуми са изядени неравномерно и едната гума е различна. Единия фар беше пълен с вода и му бяха лепени ушите за закрепване към купето. Човека свали на 9200 още с първата приказка но колата не ми хареса. Генерацията също не е ремус а е Нес Спорт и не е 2002 година а 2001. На снимките изглежда 100 пъти по добре от на живо.

Това е общо взето за тая кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за този тунинг http://www.cars.bg/u587831 ?

рядко добре изглеждащ .. по мое мнение ..

отзад между двата ауспуха седи малко празно .. но е приемливо ..

на мен ми харесва .. много .

и чип има май и ксенон .. добре е ..

ако няма сериозни драми .. даже е екстра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...