Jump to content

предстои ми покупка моля за съвет за vin-a


Recommended Posts

ЗДРАВЕЙТЕ МОМЧЕТА! капарирал съм едно ауди а4 б5 1.9-115hp.успях да взема вин номера от собственика но на посочения сайт ( www.vw-club.ru ) ми изписва че ако няма инфо за колата няма да зареди страницата нищо след 10-20 сек.така и стана.моля някакви други предложения че утре я прехвърлям а само това не съм проверил по нея.благодаря предварително!айде със здраве и дано съм случил че....:)

Редактирано от zevsa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, съжалявам, но гадатели сред нас доколкото ми е известно няма! :hilezh:

Ако искаш да ти разчетем VIN-а го дай и кажи какво те интересува защото ще притеснявам човек, който си плаща за да има право да го разчита и не му е особено приятно да върши услуги за непознати. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VIN номера не е някакъв секретен код,спокойно можеш да го постнеш.Няма и причина който и да е търговец да го крие от клиентите,за да "успееш да го вземеш".Даже в U.K и щатите е посочен в обявата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VIN номера не е някакъв секретен код,спокойно можеш да го постнеш.Няма и причина който и да е търговец да го крие от клиентите,за да "успееш да го вземеш".Даже в U.K и щатите е посочен в обявата.

Аз лично не съм видял да е посочен в UK-обявите, но по рег.номер можеш да си направиш Car Check, срещу определена такса разбира се, и да узнаеш VIN, цялата сервизна история на колата, както и цялата застрахователна история - дали и какъв удар, и кога го е претърпяла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VIN номера не е някакъв секретен код,спокойно можеш да го постнеш.Няма и причина който и да е търговец да го крие от клиентите,за да "успееш да го вземеш".Даже в U.K и щатите е посочен в обявата.

А бе не знам как е в обявите в УСА и УК, ама в България рядко го даваме, даже аз без копие на личната карта на искащия го не съм го давал никога. Особено при по-скъпи и особено не регистрирани коли е абсурд да ти дам ВИН-а!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пиши от къде е колата. ако е от САЩ е лесно - ще се направиш,че я продаваш в ebay и в Autocheck ще видиш цялата история на колата...иначе имам примерен декодер ,дай email и ще ти го пратя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета колата си има вече нов собственик!:dance: това съм аз! Много скоро ше пусна тема с снимки на красвеца!към този момент изрових всевъзможни сайтове за проверка на вин но никой не ми даде подробно инфо за жалост.пробвах да инсталирам някаква етка и пак не стана.както и да е още съм много радостен за придобивката и не ми дреме много много за другото.благодаря на отзовалите се!ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО СЪМ ЧЛЕН НА ТОЗИ СТРАХОТЕН ФОРУМ!АЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ!:bia:

Редактирано от zevsa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета колата си има вече нов собственик!:dance: това съм аз! Много скоро ше пусна тема с снимки на красвеца!към този момент изрових всевъзможни сайтове за проверка на вин но никой не ми даде подробно инфо за жалост.пробвах да инсталирам някаква етка и пак не стана.както и да е още съм много радостен за придобивката и не ми дреме много много за другото.благодаря на отзовалите се!ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО СЪМ ЧЛЕН НА ТОЗИ СТРАХОТЕН ФОРУМ!АЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ!:bia:

Добре дошъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да попитам има ли някакъв читав майстор за дизели около варна да си направя една дорба диагностика профилактично че тука по шумен е голяма трагедия :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...