Jump to content

Табло


SECURITY

Recommended Posts

Здравейте,

Искам да сложа табло с допълнителните уреди(темп. масло, налягане масло, напрежение) на колата ми - А6 2,6 С4 1997г, автоматик. Гледах няколко теми, свързани със смяна на табло на този модел, но не можах да си отговоря на следните въпроси:

1. Трябва ли новото табло да бъде от автоматик, заради лапичките, които ми показват D,P,N и т.н. на самото табло. Също така ако взема табло от кола ръчка, дали ще мога лесно да си прехвърля това нещо от старото на новото табло за да си ми показва на коя степен съм.

2. Ако новото табло има борд-компютър(това в средата, което отчита за изгоряла крушка, отворена врата и т.н.) ще мога ли да го вържа на моята кола, която стандартно няма такова нещо.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не е задължително да търсиш от автоматик табло,дисплея на скоростите се сваля от твоето старо и се монтира на новото(две болчета са).За борда вече работата е доста по сложна освен табло с борд ти трябват ръчка с копчета за борд,разни релета за фарове и чистачки(ако искаш да ти работи чека) и се пускат някой кабели.Иначе аз имам табло без борд,понеже си монтирах такова с борд,а на старото всичко си работи има и трите уреда,ако искаш предложи на лични някаква цена да се разберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не е задължително да търсиш от автоматик табло,дисплея на скоростите се сваля от твоето старо и се монтира на новото(две болчета са).За борда вече работата е доста по сложна освен табло с борд ти трябват ръчка с копчета за борд,разни релета за фарове и чистачки(ако искаш да ти работи чека) и се пускат някой кабели.Иначе аз имам табло без борд,понеже си монтирах такова с борд,а на старото всичко си работи има и трите уреда,ако искаш предложи на лични някаква цена да се разберем.

Мерси, имаш ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...