Jump to content

Отстъпки в магазини


HITMAN

Recommended Posts

Здравейте!Аз съм от SuperSound&SpeedMania!Имаме магазини на ул Магахан бл.55/Хаджи Димитър/ и на ул.Цар Симеон 174

При нас освен Авточасти и Автокасесоари може да оборудвате колата си и с мизика....Може да я тунинговате!Колегите са супер готини и ще ви бъдат полезни с каквото могат!А що се отнася со отстъпки ние сме на среща.....ще предложим най-доброто на изгодна за вас цена....

www.supersoundbg.com :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте колеги мога да уредя отстъпки и промоции в една автомивка в орландовци,съвсем нова е но работят с много скъпа техника и консумативи ,а цените са много ниски...предлагат за зимата тефлониране на автомобила което аз лично си го правя от години на колата и съм много доволен....също така предлагат импрегниране на шасита и мнго други авто услуги който не се предлагат масово .

Ако имате интерес пишете ,ще дам кординати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте колеги. Мога да ви предложа 30% отстъпка в фирма Тех-ко на всички части и 15% на акумулаторите.

При интерес звъннете в склада за цена и наличност. За отстъпката ще ме търсите на лично или на 0889299213.

Лек и успешен ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Колеги имам нужда от отстъпка в Тех-КО..някой ползвал ли е тази на benedetto, понеже му писах лично, но видях че не е влизал отдавна 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не съм още ама тия дни ще е 

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Големи Благодарности за Benedetto за предоставената отстъпка от Тех-ко.

Редактирано от Valentino_FBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...