Jump to content

Отстъпки в магазини


HITMAN

Recommended Posts

Както някои знаят Ауто 1 дава 15 % отстъпка на почти всички артикули, като изключение има за някои масла, гуми, акумулатори - те са с по ниска с няколко пункта отстъпка! Отстъпката на оригинални части е 5%!

За връзка - Жоро, тел 0895 678 489, Skype sportquattros1.

РС имаше си и тема в Купува/продава, ма отиде в забвение

Редактирано от gsb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой с отстъпка в Сакар Ауто, Unitrade Х или Porshe BG :D

Ако е за покупката на автомобил драсни едно лично ще тиспестя десетина процента, но не от гореизброените кожодери

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей HITMAN,аз се занимавам със застраховане работя с осем застрахователни компаний,имам два офиса във София както и мобилна група за територията на столицата.Дай ми да побликувам цени и ще останеш изумен.Освен добри и конкурентни цени за клиентите си осигурявам и асистанс при евентуални щети,маркиране на автомобилите им,общо взето станеш ли ми клиент си оставаш такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, който може и има възможност, и желание да уреди отстъпки някаде за клуба, нека ми пусне ЛС, за да мога да му дам да се запознае с договора.

Здравей HITMAN,аз се занимавам със застраховане работя с осем застрахователни компаний,имам два офиса във София както и мобилна група за територията на столицата.Дай ми да побликувам цени и ще останеш изумен.Освен добри и конкурентни цени за клиентите си осигурявам и асистанс при евентуални щети,маркиране на автомобилите им,общо взето станеш ли ми клиент си оставаш такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Балкан-Перформанс предлага 25% отстъпка за окачване "Аибах" за всички модели автомобили- монтажа е безплатен.Амортесьори"Каябя" 20% .К&Н филтри 20% 0878-155-455

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ако има някой магазин за град бургас или град плевен в който мойем да се възползваме от преференции като информация и цени сервизи да драсне едно Лс

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте

имам магазин за авточасти в гр.Враца и предлагам на всички участници във форума отстъпка

за масла и филтри - 10%

за авточасти които са директна доставка от чужбина - 8%

за всички други части -15%

Намирам се на ул. Трайко Китанчев 10 (до ДНА) магазина ми е до фризьорски салон ЛИЛИ.

може да се свържете с мен на тел. 0887 35 79 85 и 092/ 66 00 74 или на SKYPE - avtomagvr

АЛУМИНИЕВ КОМПЛЕКТ ЗА АУДИ (12 ЧАСТИ) - С 2 ГОДИНИ ЗАВОДСКА ГАРАНЦИЯ - 725 ЛВ ( 616 ЛВ С ОТСТЪПКАТА)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте , след разговор с ръководството на ф-ма ''Джемини 4'' оод, където работя съм издействал отстъпка от 5 лв при минаването на Годишен технически прегед на клубни автомобили, условието е колегата който иска да се възползва от услугата да е поне 3 месеца регистриран в форума и на колата да има залепени клубни стикери на АУДИ КЛУБ БЪЛГАРИЯ, сервиза се намира след милево ханче / стария път за Банкя/ на изхода на София посока Божурище, контакти на тел 0898 658294 Емо или на лс :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НОВО

Немски моторни масла ALPINE на компанията Mitan Mineraloil Gmbh

www.mitan-oil.de

15W40 API SF/CD - 1л - 9.00 лв 5л - 38.00 лв

10W40 API SL/CF; ACEA A3/B3 - 1л - 11.00 лв 5л - 50.00 лв

5W40 PD API SL/CF ACEA A3/B3/B4 VW 505.01/502.00/505.00

1л - 16.50 лв 5л - 70.00 лв специално за двигателите помпа-дюза на VW-концерна.

ЗА ВСИЧКИ ЧЛЕНОВЕ 10% отстъпка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

НОВО

Вече съм официален дистрибутор за Враца на чешката фирма за авточасти STARLINE Automotive.

Предлагам окачване, амортисьори, накладки, спирачни дискове, карета полуоски, съединители к-т, водни помпи, подгревни свещи, запалителни кабели, филтри и др.

ГАРАНЦИЯ - 3 Години или 30 000 км

СПЕЦИАЛНИ ЦЕНИ ЗА ВСИЧКИ от ФОРУМА .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Работя в ЕлитКар в Пловдив.На Lemforder,Bosch,Sachs,Vaico,Vemo,Kolbenschmitd,Hepu,Elring,Goetze и др. на 30% за всички колеги от форума,на оригинални части 15% на акумулатори 20% на маслата от 20% до 30%.По принцип искаме членска карта и даваме отстъпка,но и аз самия нямам такава,така че заповядайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Мнения: 2

Здравейте на всички,

имам магазин в гр. Враца за авточасти дистрибутор съм на STARLINE automotive - Чехия

окачване - STARLINE (предимно) , Birth, Mapco, RUVILLE,SWAG и др.

филтри - STARLINE , Clean, AC Delco, SCT-Germany и др

ремъци -STARLINE , BOSCH, DAYCO, Contitech,AE и др.

лагери - STARLINE , CX, RUVILLE, Optimal и др.

накладки и спирачни дискове и барабани - STARLINE , АТЕ, FERODO, TOMEX, BENDIX, ETF и др.

амортисьори - STARLINE , KYB, De Carbon, SACHS и др.

съединители - STARLINE ,( 3 год. - 30 000 км ГАРАНЦИЯ ) LUK, SACHS, NK, MecArm и др.

Предлагам още части по двигател, жила, семеринги, ел.система, охладителна система (датчици, термостати, радиатори ), карета - полуоски (STARLINE с 3 год. - 30 000 км гаранция ), водни помпи, бензинови помпи, аксесуари и т.н.

Ролки- INA, SWAG, RUVILLE, BREDA,MAPCO и др.

ОРИГИНАЛНИ ЧАСТИ ЗА SKODA - на склад и с поръчка директно от Чехия - АТРАКТИВНИ ЦЕНИ

МОТОРНИ МАСЛА - ALPINE на компанията Mitan Mineraloil GmbH GERMANY

За всички членове на клуба отстъпка

STARLINE Automotive - 15 %

за други - 10 %

за ориг. части - 10%

За контакти 0887 35 79 86; 0899 919 844; 092/ 66 00 74 skape: avtomagvr

гр. Враца ул. Трайко Китанчев 10 ( до ДНА - точно до фризьорски салон ЛИЛИ )

ИЗПРАЩАМ И ПО КУРИЕР при поръчка над 300 лв безплатна доставка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Работя в ЕлитКар в Пловдив.На Lemforder,Bosch,Sachs,Vaico,Vemo,Kolbenschmitd,Hepu,Elring,Goetze и др. на 30% за всички колеги от форума,на оригинални части 15% на акумулатори 20% на маслата от 20% до 30%.По принцип искаме членска карта и даваме отстъпка,но и аз самия нямам такава,така че заповядайте.

Може ли да се ползват отстъпките в Елит Кар - Варна ? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Колеги, който може и има възможност, и желание да уреди отстъпки някаде за клуба, нека ми пусне ЛС, за да мога да му дам да се запознае с договора.

Колега,здравей!

БИ ЕН ГРУП ЕООД е официален вносител, износител и търговец на едро и дребно с авторадиатори B.N.R.

Смятаме да пуснем платена тема във форума, също така искаме да предоставим отстъпка на членовете на форума 15 % при закупуване на авторадиатори от нас.

В тази връзка можеш да ми изпратиш договора, ако трябва нешо да попълваме.

e-mail: office@bngroup.eu

Поздрави:Борислав Богданов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ако има някой магазин за град бургас или град плевен в който мойем да се възползваме от преференции като информация и цени сервизи да драсне едно Лс

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО...

И аз да попитам в Плевен някой може ли да уреди някаква отстъпка някъде?

Редактирано от Ванката_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

някои ако иска части от AUTOHELP може да свърже на skype ( vladdko_ ) предлагат много части зимам доста добра отстъпка27 процента,..предлагат

съединители на LUK

спирачна система Ate ,TRW (всичко)

гарнитури и ремонтни комплекти на VIKTOR REINTZ

масла

амортесиори BILSTAIN,KAYABA

akумолатори на BOSCH,VARTA

тампони,носачи,втулки,шарнири,накраиници на TRW,ROVILE

ремаци на CONTITECH i BOSCH

и доста други артикули

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

До 40% отстъпка на оригинални части за ОПЕЛ. Единственото е че не мога да вземам фактура , тъй като отстъпката е такава за мен. Т.Е. издава се сметка на мое име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте, ние сме вносител на ксенон и ксенонови системи, парктроници, ветробрани, стелки, сенници и много други автоаксесоари. Искаме да предложим някаква форма на отстъпка за участниците във форума на Ауди. Каква е процедурата и как можем да зарадваме драгите съфорумци с отстъпки и други интересни и полезни неща?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10% отстъпка за всички моторни масла с марка YACCO за потребители на форума! Повече информация тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ние внасяме ксенон, ксенонови фарове, крушки за ксенон, парктроник, GPS системи, ветробрани, тегличи, багажници, сенници.. и много други. Искаме да предложим някакви отстъпки за целия форум (или може би за членовете му?). Не ни е ясна схемата и как точно става това. Имаме възможност да предоставим код за купон с отстъп от цената на автоаксесоарите, които предлагаме на http://foxmobilebg.com .

Лек и ползотворен ден на всички фенове на Ауди!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Здравейте и от мен!

Предлагам актуална информация за текущи Промоции и Отстъпки на фирма "Камакс" - фабрика за щори и други слънцезащитни продукти.

Към момента мога да съдействам за отстъпки 5-10%, при покупка над 100 лв.

За връзка: 0893/519 266

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Знам, че има доста колеги имат Опели. Има доста изгодно предложение за обслужване. Не искам да се счита за реклама, а искам да помогна на колеги. Ако някой сметне поста за не на място - моля да се премести(или изтрие).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...