Jump to content

Audi A4 2003g на части


Recommended Posts

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ЗДрасти а имаш ли подлакътник и каква му е цената както и средната конзола на колата така нареченото барче?

Редактирано от Eimas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей колега.Наличен ли ти е датчикът за нивото на маслото,който се намира на картера и червеният пластмасов предпазен калъф на кабелите на бобините?И ако може ми дай буквата с,която завършва номера на лентовия кабел на волана.Дай цени.Благодаря ти предварително. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Колега,трябва ми само планката,която държи подлакътника за купето.Оригинално нямаше подлакътник,но ми дадоха а няма как да го захвана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,трябва ми само планката,която държи подлакътника за купето.Оригинално нямаше подлакътник,но ми дадоха а няма как да го захвана.

продаден е колега , на колега от форума с планката, и той нямаше оригинално подлакътник

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здр,

Дали аудито е с ксенон и какви пари?

колега интересува ме предния подлакътник дали става за Ауди а4 1998 год 1.9 тди куатро,ако става дай ми цена на л.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега здр.Интересува ме заден ляв стоп(дали е здрав),малкото калобранче отпред от ляво след подкалника и триъгалника (аварйния на капака на багажника)Цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

здр. колега Аудито комби ли е ако е цена на задната чистачка

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега да те попитам волана кожения без AIRBAG на каква цена ще ми го дадеш,топката на скоросния лост,и ако имаш оригинален датчик за температурата на водата (антифриза)за 1,9 тди 131 коня.И ако може да ми дадеш цени поотделно. Мерси предварително и весело посрещане на коледните и новогодишните празници. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...