Jump to content

ContiPremiumContact 5 или ContiEcoContact 5


Recommended Posts

Здравейте! Да се включа и аз с една тема за гуми :rolleyes:

Колебая се кой модел Continental да си купя - ContiPremiumContact 5 или ContiEcoContact 5, размера е 205/55/16.

По принцип карам и градско и извънградско. Досега винаги съм карал само с Michelin. Сега дилемата е тази...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Чудно ми е как някои хора дават мнение и препоръки за гуми които са излезли на пазара преди 1 месец като нов модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно ми е как някои хора дават мнение и препоръки за гуми които са излезли на пазара преди 1 месец като нов модел.

Именно - мен ме интересува по-скоро някой дали има РЕАЛНИ впечатления от СРС 5. Иначе литературата я изчетохме :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и вносителите нямат защото още не я внасят тая гума ;)

На търсения размер след средата на април ще се появи търсеното заглавие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнение давам защото мой близък работи в тази сфера и много добре познава материала, ако някой поиска мога да дам координатите му, но не мисля че ме е подвел, бори ме нави на мойта да слагам такива но се колебая за Goodyear Eagle F1 - а неговото мнение е че са на едно ниво, разлика само в цената има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнение давам защото мой близък работи в тази сфера и много добре познава материала, ако някой поиска мога да дам координатите му, но не мисля че ме е подвел, бори ме нави на мойта да слагам такива но се колебая за Goodyear Eagle F1 - а неговото мнение е че са на едно ниво, разлика само в цената има

Пич и аз съм в тая сфера и ти казвам че НЯМА как да има впечатление за нещо което още не е стъпило на родна земя и не е продадена още и 1 бр в БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и вносителите нямат защото още не я внасят тая гума ;)

На търсения размер след средата на април ще се появи търсеното заглавие

Баси чакането ще падне. Щи стискам палци да не се изтъркат зимните.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

и вносителите нямат защото още не я внасят тая гума ;)

На търсения размер след средата на април ще се появи търсеното заглавие

Е тез от "Диана" защо ми казаха, че я имат налична :2gunsfiring_v1: Даже и в каталога с наличности дето ми изпратиха ги има :gruebel:

Редактирано от darkflame
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това че няколко вносителя не са внесли от въпросните гуми не значи че ги няма никъде в БГ ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това че няколко вносителя не са внесли от въпросните гуми не значи че ги няма никъде в БГ ......

Тогава защо не кажеш къде ги има? Надявам се там да не се плашат от твърде много клиенти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера загубих бас с една от девойките в Диана точно за наличност на ПК5 в София. Гумета от тоя модел - нямаше никъде в София ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив, ул, Васил Левски на излизане от града посока Карлово, център на Мишелин

Какви пари им искат там щом ги имат?

Аз вчера загубих бас с една от девойките в Диана точно за наличност на ПК5 в София. Гумета от тоя модел - нямаше никъде в София ;)

Значи ли, че са ги пуснали в тяхната мрежа вече и ги имат в наличност или не точно? :hilezh: Ти няма ли да ги предлагаш вече на някоя атрактивна цена? :P:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да се появят и ще ги предложа ама като ги няма <_<

И има няква ултра глупава тенденция Екоконтакт 5 да се прави до 17 цола и по-лошото е, че все него вкарват :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм карал с Екоконтакт 2 и ПремиумКонтакт 1. Еко контакта се износва по-бавно, 9 годишна още държеше на влажно и мокро зверски. Невероятна смеска просто. Хем бавно се износва, хем доста държалива и тиха гума.

Премиума е с по-добри параметри, но не и откъм износване.

Предполагам, че и с новите модели е така :)

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая доставка, която се очаква към средата на месеца май може и да се забави или поне за "Косер", защото познат от там ми каза, че за тогава имали заявка обаче днес каза, че била отказана ... така че май няма да се чака, а ще се насочвам към нещо друго! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудно по моите ценови листи е около 200лв но още го няма. 240 е XL в индекс 94 W

Редактирано от Geeppii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудно по моите ценови листи е около 200лв но още го няма. 240 е XL в индекс 94 W

Хм,подвел съм Ви!Петичката се предлага само за един размер,според тази ценова листа.http://www.skoda-auto.bg/BGR/service/services/Documents/Promo_Ceni_letni_gumi_04.2012.pdf Редактирано от nava6i
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли някаква нова информация отностно доставките на CPC5...ще ги има ли до към 10-15 Април или да не се надявам! :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли някаква нова информация отностно доставките на CPC5...ще ги има ли до към 10-15 Април или да не се надявам! :unsure:

За сега боксуваме колега. Вчера го търсих на 225/45/17 и го няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...