Jump to content

Масло или бог знае какво?


Recommended Posts

 Мерси, колеги! коскоо, няма да я промивам поради липса на парички, а и нямам друг избор защото това масло ще го взема за 40лв 5литра. Ще сложа отново една добавка РЕСУПС, защото от нея съм доволен. По едно време ми пречукваха клапаните като я запаля сутрин, след наливането на добавката всички шумове в двигатела изчезнаха. alexvan,  и аз знам че ТОТАЛ е хубаво масло, ама пустите му пари не стигат :unsure: . Просто няма как на този етап 

Редактирано от PRILEP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Мерси, колеги! коскоо, няма да я промивам поради липса на парички, а и нямам друг избор защото това масло ще го взема за 40лв 5литра. Ще сложа отново една добавка РЕСУПС, защото от нея съм доволен. По едно време ми пречукваха клапаните като я запаля сутрин, след наливането на добавката всички шумове в двигатела изчезнаха. alexvan,  и аз знам че ТОТАЛ е хубаво масло, ама пустите му пари не стигат :unsure: . Просто няма как на този етап 

нищо му няма на маслото, ти няма да го ядеш! идеално е, сипвай смело :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колега! :flehan: Така и ще направя къде ще намеря бутилирано масло 5Л за 40лева. Само ще му налея още един РЕСУРС и газ. Мен ме притесняваше да не се пресече с това дето остава по дъното на картера, ама щом казвате, че няма проблем, ще карам с него. 

Редактирано от PRILEP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колега! :flehan: Така и ще направя къде ще намеря бутилирано масло 5Л за 40лева. Само ще му налея още един РЕСУРС и газ. Мен ме притесняваше да не се пресече с това дето остава по дъното на картера, ама щом казвате, че няма проблем, ще карам с него. 

нп. няма да се пресече, може да се смесват. сепса е голяма компания за масла в испания и т.н. това с хубавите и лоши масла, няма такова животно :zustimm: искам да кажа и на колегата по горе. въпроса е оригинално и не, това е :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колега! :zustimm: Надявам се да е оригинално, защото човека от който го вземам е дистрибутор на ЦЕПСА, та за това му е такава цената, остава само да е оригинално и ............ много ще се :dance:. А само да ми се случи нещо с каляската направо ще го :box:. Много го хвали, показа ми че и неговите коли ги кара с него масло пък ще видим.

Редактирано от PRILEP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колега! :zustimm: Надявам се да е оригинално, защото човека от който го вземам е дистрибутор на ЦЕПСА, та за това му е такава цената, остава само да е оригинално и ............ много ще се :dance:. А само да ми се случи нещо с каляската направо ще го :box:. Много го хвали, показа ми че и неговите коли ги кара с него масло пък ще видим.

няма нищо лошо. всички масла са еднакви почти. щом е оригинално, сипваш и забравяш. кажи впечатления някои път и така :zustimm:

Редактирано от wolff1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колега! Така и ще направя. Ще го сложа пък ще видим какво ще стане. Много го хвали, уж не горяло, сменяло се на 15000км. ще го видим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Е то това е ясно колега. Маслото винаги се сменя на максимум 10000км (или поне аз така го сменям). Те нека казват на 15000 ама сигурността си е сигурност. 

Редактирано от PRILEP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...