Jump to content

Мнение за PowerGas


Recommended Posts

Положението с бензина ще става все по-трагично, така че реших и аз да сложа един газов инжекцион. Въпроса обаче е къде ще го сложат качествено за нормални пари?

Струват ми се добри цените на http://powergas.bg/.

Някакви впечатления за тези юнаци? В нета конкретно за тях намерих доста малко. Автомобила е A6 C5 1,8Т AEB.

По принцип съм се ориентирал към Бардолини, но чета доста лоши мнения за рейката Rail.

И последен въпрос задлужава ли си OBD модела на Бардолини?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Положението с бензина ще става все по-трагично, така че реших и аз да сложа един газов инжекцион. Въпроса обаче е къде ще го сложат качествено за нормални пари?

Струват ми се добри цените на http://powergas.bg/.

Някакви впечатления за тези юнаци? В нета конкретно за тях намерих доста малко. Автомобила е A6 C5 1,8Т AEB.

По принцип съм се ориентирал към Бардолини, но чета доста лоши мнения за рейката Rail.

И последен въпрос задлужава ли си OBD модела на Бардолини?

ПЪРВО определи какви пари са нормални за теб?Защо ти е ОБД?Има ли въобще ОБД твоя автомобил?Няма ОБД и като няма защо ти е система с нещо което не можеш да използваш?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това беше част от въпроса ми за OBD..

Нормални пари = минималната сума, нужна за осигуряване монтажа на безпроблемна /относително/ газова инсталация.

Тоест - Бардолини-то на сайта отговаря ли на тези изисквания и ползвал ли е някой услугите на PowerGas? Или същата работа ще ми свърши CarGas или някой друг инжекцион?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това беше част от въпроса ми за OBD..

Нормални пари = минималната сума, нужна за осигуряване монтажа на безпроблемна /относително/ газова инсталация.

Тоест - Бардолини-то на сайта отговаря ли на тези изисквания и ползвал ли е някой услугите на PowerGas? Или същата работа ще ми свърши CarGas или някой друг инжекцион?

Явно търсиш нещо евтино.Твоя мотор е турбо и според мен трябва да минеш на по висок клас ГИ.Колегата Еурогас е работил с Бардолини и би могъл да даде компетентен отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не ме разбираш. Не търся евтино. Търся на първо място качествена уредба. Парите са на втори план. Просто не разбирам и не мога да преценя коя си заслужава парите и коя не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Бардолини на 1.8Т вече две години и половина и нямам ядове. Колата не е чипвана. Принципно самата система е трудно да се нарече висок клас както пишат навсякъде. По скоро среден. Моята е окомплектована с български изпарител Гама 1 и инжектори Valtek. Изпарителя спокойно се справя с 1.8т. Софтуера на компютъра е по-ограничен откъм функции спрямо други системи, но си върши работата. Моя съвет е да не избираш толкова системата колкото сервиза който ще я монтира и настрои. За този сервиз лично не съм чувал отзиви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза за който питаш няма голяма история, практически работи от една година, малко е съмнително но наистина не ги познавам за да дам мнение.

Колкото до Бардолини, колегата е прав, и аз мисля че по-скоро е среден клас, доста скромна като възможности, лично аз предпочитам Фобос, има всички нужни екстри за турбо коли, богат софтуер, три тежима на работа, абе хубава система, ако се монтира и настрой качествено ще работи отлично, всички противоречиви мнения за Фобос са единствено поради лош монтаж. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега бегай далече от този сервиз ПауърГаз ако е този за който си мисля на ул, Антим Първи, моята там я слагаха и от тогава само проблеми карам АБК и не могот да и настроят нито ниски обороти нито разход на гориво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...