Jump to content

Мнения за Ауди А6 2.5 ТДИ


kamen21

Recommended Posts

То си е моя работа... и сега съм му надминал цената. Теб какво те бърка моя джоб? Лично ТЕБ какво те интересува?

 

Типичен сънародник....бърка го чуждата паница и мисли за далавери. Повече с такива жалкари чат - не. 

Редактирано от Veli_907
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани го тоя(норвежец ли е, къв е). Сигурно е тия дето маняците, бате, дето са без катализатори, егр-и, с чивпове, и си купуват само части от моргите, шот, разбираш ли, на далавера е, бате! Иначе аудето мноо върви, мачкам го отсекъде, па после като си ебе майката, следващият да му мисли. Бахти смешника. 99% кара 1.8 турбоспортултрамегавървеж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кара каквото поиска - избора е личен, финансите са си лични. Не ме бърка кой какво кара. Но да ми прави друг собствените сметки и да ми казва кое е хубаво и кое - не... ако бях вземал колата за далавера щеше да е 1.9, щото се продава. Същата с 1.9 110 се продаде скоро тук за около 5 бона. 2.5 върви на два пъти по-ниска цена и я плащаш с обслужването почти още един път (ако обслужиш за 2620 лв. по оферта на Порше направо го купуваш втори път). Но това си е осъзнат избор.

 

Ако искам да е продаваемо - 1.9. Не търся да е продаваемо, тая кола (когато и да е това) съм решил да умре в мен и на друг няма да я дам. Така съм го решил. Та ми е все тая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...