Jump to content

Компресор за климатик


Recommended Posts

Здравейте,

Трябва ми помощ относно компресора на климатика. Ходих на сервиз и ми казаха, че нямало някаква шайба и затова не работел. Знае ли някой за каква шайба става на въпрос и дали може да се вземе отделно (нова или втора ръка)?

Евентуално и ако някой има такова нещо или компресор да пише.

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма как да тръгне на по старите като нашите коли шайбите са магнитни и ако няма г=фреон няма да тръгне,в твоя случей е абсурд,но щом ти няма шайбата кой знае кво са правили преди теб и дали изобщо ще тръгне ако смениш и компресора но трябва да се пробва успех

Редактирано от swonsun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Трябва ми помощ относно компресора на климатика. Ходих на сервиз и ми казаха, че нямало някаква шайба и затова не работел. Знае ли някой за каква шайба става на въпрос и дали може да се вземе отделно (нова или втора ръка)?

Евентуално и ако някой има такова нещо или компресор да пише.

Мерси

Аз участвах с този филм - смениха ми три такива шайби 2ра ръка, за по-евтино , накрая ми писна и си купих нов компресор - чисто нов.

става дума за 2,5 тди AFB, при теб незнам как е?

Редактирано от Sako8222
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи извинявам се обаче малко съм бил подведен и шайбата си била на мястото а се оказва, че това било съединител, което липсвало. Та това може ли да се намери отделно ново или старо. Объркано е доста- втора ръка е риск, а пък нов е доста солено и не съм сигурен, че си заслужава инвестицията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...