Jump to content

Тотална разпродажба. подарявам и продавам. части за Ауди Б4


Recommended Posts

Алтернатор(динамо)Bosch- 20лв. . АБС блок- 30лв. Control modulе(Компютър)Hitachi за 1.6 ADA 40лв. Бензинова помпа 40лв. Серво+спирачна помпа+ казанче-25лв. Дроселова клапа за 1.6ада 20лв. Делко 15лв.

Цялата Глава за 1.6ада (Дори и свещите стоят) 40лв. Маркуча(гумата) от двигателя към филтърат 15лв. Стартерна ключалка +ключалка на багажника + ключ 15лв. Заден ляв стоп 10лв. Десен ел Фар(Hella)15лв.

Копчетата за реголиране на ел фарове,аварийни,халогени, задни светлини и подгряване на стъклата 10лв. Стъпково моторче 25лв. Табло за бушоните с всички бушони 20лв.

ВСИЧКИ ЧАСТИ РАБОТЯТ ИДЕАЛНО ГАРАНТИРАМ!!!! коментар само при покупка на 2 или повече артикула. Ако искате мога да пратя снимки.

ПОДАРЯВАМ!!! Амортисьор за преден капак, Топка за скоростен лост, Капак за резервна гума, Рефлектор за ляв фар. Ел машинка за ляв фар, Вакуум машинки за централното на задния капак и капак на резервоара. Аирбаг сензор. 2-те рамена на чистачките, кабели за свещи и делко. детонационен датчик. Ламбда сонда бош работеща с 3 кабела.

Телефон: 0896360273 Skype: snake_mc

Редактирано от Todor S. Todorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , колега . Интересувам се от ключа за паленето на колата. До последно палеше ли безотказно ? От къде си ? Ще можеш ли да го изпратиш по някакъв начин ? Аз съм от Добрич . Поздрав .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа колега. До последно всичко по колата си работше и колата вървеше доката 1 прекрасен ден не я блъснаха.

Интересувам се от делкото. Работи ли датчика на Хол?

Аако искаш вторник мога да ти го пусна по еконт поемаш си само доставката. пробвай го ако работи го вземай.

Редактирано от Todor S. Todorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябват ми амопртисорите на задния капак и машинката за централнотто на капака.

Задните ги нямам но машинката за централното я имам ако я искаш пиши

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съдинителя как е ? цена ?

Даден е вече

Здравей колега,

Кабелите за свещите и делкото налични ли са още?Ако не са вече дадени,мога ли да ги получа?

Не и те са продадени вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...