Jump to content

проблем с светлината на таблото на Б 4


Recommended Posts

Здравейте.Проблема е следния.

На моделите 80 Б3 - Б4 фаровете се пускат на две степени от лоста.

1. габарити

2. къси светлини / дълги

когато си пусна фаровете на къси - дълги ,всичко е ок,но когато е на габарити не свети таблото с уредите , жабката абе нищо , освен самите габарити.

така я купих та въпроса ми е как и къде може да е проблема и как да го оправя

ще се радвам на помощ от всеки който знае как .Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са бушоните като махна бушона който е номер 14

не свети изобщо нито когато е на габарит нито когато е на къси или дълги.

като го сложа ...таблото,лампата на предния капак , жабката и рег номер светят , но само когато лоста за фаровете е на положение - включени къси светлини.

Когато е на положение габарит не свети нищо нито жабка нито табло нито рег номер , светят само габарити ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е пипано/преправяно нещо по ел. инсталацията проблема вероятно е в самия ключ, щом светва подсветката само при къси/дълги светлини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато си пусна фаровете на къси - дълги ,всичко е ок,но когато е на габарити не свети таблото с уредите , жабката абе нищо , освен самите габарити....

Точно така беше при мен.. И това беше причината, да не ми се вярва 2-3 дни, че ми се е предал кабела на багажника (който изглеждаше като нов), след "разцепването" му обаче имаше 2 здрави жици само....:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи трябва да го разглабям......

може предния собственик да е правил нещо

дали е сложно много или не някой разглабял ли е има ли на представа ?

Редактирано от auditos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем от кабел в багажника който даваше на късо и ми гореше секи път бушона след поставянето му без значение от неговия ампераж .. след изолирането му всичко се оправи. :hilezh: ,но сега имам следния проблем не ми свети табелата на рег.номер ......... но на кого му пука след като ми свети таблото :hilezh::dance:

пп;ако някой знае от какво е да казва. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При auditos не гори предпазител, което предполага, че проблема не е в кабелите на багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...