Jump to content

помощ, не ми работи кирилицата във форума!


Recommended Posts

Здр. , съжалявам, че трябва да пиша така, но от няколко дена не мога да използвам кирилицата. Мога да пиша само на латиница. Тук има едно синьо квадратче с буквите EN, като го сменя на ВР и на BG и не ми позволява да пиша на кирилица. Пробвах с нов firefox и пак същото. Моля, ако някой знае къде ми е проблема да каже.

Zdr.,sajalqvam ,che trqbva da pisha taka no ot nqkolko dena ne moga da izpolzvam kirilicata.Moga da pisha samo na latinica .Tuka ima edno sinio kvadratche sas bukvite EN,kato go smenq na BP i na BG i ne mi pozvolqva da pisha na kirilica .Probvah sas nov firefox i pak sashtoto.Molq ako nqkoi znae kade mi e problema da kaje.

Редактирано от diters
пост на латиница
Адрес на коментара

Да де, то щото винбозата няма вече от векове вграден кирилизатор, че да ползва патерици от типа.

Автора, поне кажи каква операционна система ползваш, да ти кажат по-знаещите къде е скрита кирилицата.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара

Мисля ,че колегата има проблем с вградената кирилица във форума (използвайки "ВР" бутончето ) Забелязах същото на Пц-то вкъщи - информативоно с win 7 ,а мозилата ми е 11. Иначе на ХР с по -стара версия на мозила няма проблем :bia:

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...