Jump to content

Къде да ми боядисат колата


Recommended Posts

Колеги дайте предложение за бояджия в софия че одрасках аудито

ходих на три места един за след месец друг не дава фактури а на мен ми трябва фактура

за каското чакам идеи

благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са добри бояджиите в Герман. Издават фактури, работят със застрахователи, боядисват качествено. На мен ми ги препоръчаха колеги от форума. Не мога да намеря телефона, но мога да те упътя - на светофара на околовръстното за Герман завиваш към Герман и първата голяма улица завиваш в ляво, след 100 метра има един разклон, на който хващаш десния "ръкав" и след още 100 метра ще видиш сервиза от ляво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си обичаш колата може и при paintmaster .В противен случай търси друг сервиз.Мойта беше при него преди години и не бих повторил и за без пари.Търси си бояджия с камера поне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. В кв. Орландовци има страхотен бояджия. Човека е професионалист иколкото пъти ми е боядисвал нещо толкова пъти съм оставал МНОГО доволен. Ако някой желае мога да му дам тел за връзка. Работи директно със застрахователите, издава си фактури.

Забравих да добавя, че работи и на много прилични цени. 130лв на детайл с боята.

Редактирано от facy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си обичаш колата може и при paintmaster .В противен случай търси друг сервиз.Мойта беше при него преди години и не бих повторил и за без пари.Търси си бояджия с камера поне

Може ли да споделиш, защо така?

Темата с бояджиите е с много въпросителни и няма единно мнение на група потребители за такъв от когото да са доволни, както е с Мишо и Влади.

Когато трябваше да търся услугите на такова лица по щета, Тони(daks) ми го препоръча и не открих из темите лошо мнение за него, или хвален друг, та му се доверих и му я оставих в с. Греман, като за кратко пребоядиса почти цялата кола без няколко панела(детайла).

Останах доволен, не забелязах разлики в боята на ново боядисаните.

По предните брони имам обелено и точици, но като караш по нашите пътища и хвърчат и те удрят всякакви неща от движещите се пред теб е нормално според мен.

Днес пак му я оставих, в Люлин, че се е преместил там. Ще пиша за резултата към края на седмицата.

Защо си мислите, че няма камера?

Не искам никой да ангажирам с мнението си, не е реклама, просто споделям от опит.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично си боядисвах Б8-цата именно при Илиян още докато беше в гаранция. Това би трябвало да говори много. Рискувах си гаранцията. Каското ми беше такова, че можех дори и в Германия в завода да си я боядисвам, ако така ми скимне, но си ходех при него.

Нямам какво да добавя, изводите са си от вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един бояджия в кв. Орландовци. Човека е професионалист, работи бързо, евтино и с всички застрахователи (или поне с повечето). Колкото пъти съм боядисвал при него винаги съм бил доволен. Веднъж ми боядиса задна броня само едно петно, без да я сваля понеже не ми я платиха застрахователите и ми я боядиса покрай 2 други детайла, за които ми бяха платили. Не ми взе пари за петното, но ме предупреди че ще си личи и че не е като да се боядиса целия детайл. Не успях да намеря петното накрая.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично си боядисвах Б8-цата именно при Илиян още докато беше в гаранция. Това би трябвало да говори много. Рискувах си гаранцията. Каското ми беше такова, че можех дори и в Германия в завода да си я боядисвам, ако така ми скимне, но си ходех при него.

Нямам какво да добавя, изводите са си от вас.

Не разбирам защо като ти си си правил Б8 цата при него ,това трябва да е някакво събитие.Срещал съм и други доволни от работата на Илиян.Има и хора които са си правили колите по гаражчета и като отидат при него са мега доволни.Просто някой коли стават при него на други на втората година са отново за тотално правене.

Мойта б7 беше при него за почти цялостно пребоядисване и смяна на маската която държи радиаторите отпред .Първо за маската го питах дали ще ми поръча оригинална защото колата влезе по каско при него и отговорът беше че маската ще е оригинална от Порше .След това маската на колата ми имаше монтирани едни нитовани метални планки точно там където се завива фара,и след ремонт в порше останових че маската въобще не е оригинална ,а е леко побългарена.Боята на капака и бронята след 2 седмици стана цялата на дупчици от камъчета ,а по другите детайли се надраскваше само при пипане .След обиколка по няколко сервиза ,всичките му колеги заключиха че е спестил малко лак.Аз лично не мога да си обясна как пръскаш предница на боя ,задница и цялата дясна страна и пестиш лак.Не ми обяснявайте за пътищата колко за зле ,защото след него си боядисах същите детайли повторно и вече след 2 зими имам само две точки на капака.Това за мене е голяма циганийка и не бих повторил ,просто не се кефя да говорим нещо и после да ме плакнат.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...