Jump to content

Кой Mac ?


Recommended Posts

до колкото разбрах на бързо... 13 Pro няма да има, за сметка на това Air търпи сериозен ъпгрейд

и става със 100$ по-евтин. А протата стават доста сериозни машини ретина, ССД, и7 и т.н. ..... много логично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да са му готини нотификейшъните, че growl ми е много любим, а нямало да баца. <_<

Game Center is the ugliest thing this side of Brian Barrett. It really is hideous. I am so glad I am not seeing that demo on a large screen right now. :hilezh:

And here come Maps. Or as they were code named, "screw you Google" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- няма 17ка Про <_<

- MacBook Pro w/ Retina е с "on board" RAM памет - сиреч не се ъпгрейдва! <_< х2

- нов MagSafe адаптер за новите retina MacBook Pro-та :(

- нови Mac Pro :gut:

- Mac Pro няма USB 3 и Thunderbolt - по-добре да ги бяха погребали вместо да ги държат на системи :stupid:

- нов AirPort Express със dual-band 2.4GHz+5GHz за 99 долара B)

Да им пикая на Mac OS X комерсиализацията скапана! :steinigung: Твитер и Фейсбук интерграция, нотификейшън екстри <_< Ще си купя нов MacBook XXX единствено ако мога да му подкарам 10.6.8

п.с.

Помнете ми думата, че с цените ще се случи точно като с първия MacBook Air когато излезе - много висока цена, която след известно време пада! Ако ви се чака бъдете сигурни, че и това ще се случи със сегашните retina display MacBook Pro-та, тоест ще си дойдат на цените на старите Pro-та, а старите в този момент просто ще изчезнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектно се получава, за мен де :rolleyes: Ще има 2011 модели на добри цени :zustimm: Инак в новите са сложили HDMI :flehan: Малко ми е смешно , шъ мъ извините :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде батките, смешно трагично ....

Епъл извадиха най добрия лаптоп в света, вас всичко ви е смешно и трагично. Ако не ви познавах щях да ви сложа БАН веднага hilezh.gifhilezh.gifhilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всичко е дисплей в един лаптоп, брат.

Наречи ме идиот или, че гроздето било кисело, но новите Про-та не ми "пасват".

В интерес на истината бих предпочел ъпгрейд към един Ivy Bridge Air с 8 гиги RAM.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ше си зема елиънуеър :hilezh:

Ти не поръчва ли такова нещо,а сега си го скътал под спалнята?Мирише ми на скрита реклама с цел продажба :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всичко е дисплей в един лаптоп, брат.

Наречи ме идиот или, че гроздето било кисело, но новите Про-та не ми "пасват".

В интерес на истината бих предпочел ъпгрейд към един Ivy Bridge Air с 8 гиги RAM.

Говоря само за Про Ретина, останалите са ясни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто продължавам (като Sag) да си мисля, че на дисплей на лаптоп от една резолюцията нагоре разликата става неуловима и от там не смятам, че има смисъл да се набутват повече пиксели. Държиш го поне една идея по-далеч от очите си от един iPad - това също е редно да се вземе предвид.

Ретината има и недостатъци. Съдейки по моя 13" Еър как от време на време си увеличавам шрифтовете в някои сайтове, а уж съм с перфектно зрение, то навярно ще го правя дори по-често с ретина 15ка. На първо четене ще трябва да изчакаме и програмите да започнат да поддържат ретина, но това поне бързо ще се случи.

Лично аз имах на два пъти сериозна драма с 10.7 - втория път ме накара директно да форматирам и да се върна към 10.6. Скапаното им мислене, че трябва да ни загробват задължително с последната им версия на Mac OS X ми е толкова Майкрософтска и мизерна, че ми се повръща. Само защото не желаят да копират няколко .kext-чета примерно в последния 10.6.8 за да можем да използваме новия хардуер - трябва да духаме супата. Какво ме греят новите "екстри" на Mountain Lion? Въобще не ме бъркат дори! Трудно ми е да ти опиша колко щастливо си живея с морално остарелия 10.6.8.

И още по темата: защо за Бога дефрагментират по толкова тъп начин пазара с различни видове MacBook-ци? Като Асус или Самсунг. То са 13ки Про, 13ки Еър, 15ка стара, 15ка нова, но вече без 17ка Про.... :gruebel: За чий к*р държат все още 13ка Про, например? :stupid: До сега Еър-а нямаше опция за 8 гиги RAM да кажеш, че това да е причина за 13 Pro, но друго не се сещам. Да теглят шалтера на 13" и 15" старото боди, да смъкнат цената на сегашната retina Pro да си стане "нормална" около $1800 и готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто продължавам (като Sag) да си мисля, че на дисплей на лаптоп от една резолюцията нагоре разликата става неуловима и от там не смятам, че има смисъл да се набутват повече пиксели. Държиш го поне една идея по-далеч от очите си от един iPad - това също е редно да се вземе предвид.

Ретината има и недостатъци. Съдейки по моя 13" Еър как от време на време си увеличавам шрифтовете в някои сайтове, а уж съм с перфектно зрение, то навярно ще го правя дори по-често с ретина 15ка. На първо четене ще трябва да изчакаме и програмите да започнат да поддържат ретина, но това поне бързо ще се случи.

Дребен шрифт можеш на каквато искаш резолюция да си го направиш. Това не е от ретината. Сети се сам, че всичко ще бъде съобразено с новата резолюция. Проблеми няма да имаш. И недостатъци ретината няма да има освен ако не искаш да играеш игри де. :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...