Jump to content

Наместване на предна броня А4 Б5


nikozia

Recommended Posts

Колеги помагайте, днес съм си паркирал най- културно с бронята над бордюра и тръгвайки чувам храссссс, спирачки, слизам и какво да видя, гумата захапала бронята от единия край и я свалила до асфалта. Ужас и безумие се изписаха в погледа ми..., но след като видях, че не е счупено нищо, я закрепих на крайните щипки за да стигна до вкъщи. Някой олигофрен монтирал анкерен болт в бордюра с дебелина 3мм и височина 3см и го зарязал така(утре с варията ще бъде отстранен)

Въпросът ми е как да наместя бронята, защото най изпъкналата част трябва да влезе с 2см, а не знам къде са щипките, трябва ли да я откачам и от края?

Не съм с фейслифт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,виж този линк http://www.ebay.co.uk/itm/Rear-Bumper-Mount-Bracket-RH-Passenger-96-01-Audi-A4-B5-8D0-807-484-OE-/350544057563?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item519e0dd4db

Така изглежда държачана предната броня. Горния ред има два зъба, насочени надолу,а отдолу е един насочен нагоре.

Намести долния край първо и притисни горния. Когато бронята влезе в горните зъби ще усетиш прищракване.

Дано не са се счупилисамите държачи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В предната си част е закрепена на болтове, които се регулират в 'роговете' по височина. На калниците са двата държача с които можеш да регулираш бронята във всички посоки, като местиш въпросните държачи (на болтове са) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като свалиш бронята се вижда много добре къде какво се е изкривило. Моята беше натисната от някой майстор <_< , май е бил боклуджийския камион :2gunsfiring_v1:

От двете страни има две раменца които държат бронята и са много податливи на натиск :wall: Дори и да изглеждат добре може да са се разместили.

Ето един колега дето се е борил с това: цък . Има Много добър PDF в темата :respekt:

Малко видео за подобна кола, но в общи линии е това:

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм я пипал..., няма време, бях забравил за застраховката! Ще се възползвам :hilezh:

Само дето, досега не съм си имал работа със застрахователя :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...