Jump to content

Загряват клемите на акомулатора


pe6obmv

Recommended Posts

Здравейте колеги........

Някой може ли да ми каже от какво може да ми загряват клемите на акомулатора. Нямам слаба връзка никъде-проверих. Не опира в седалката със сигурност-пак проверих. При по-дълъг преход ,да кажем към 400-500км и колата чак започна да придърпва. И понеже веднъж си палих седалката и пак започна малко преди това да прекъсва и вееднага спрях и вдигнах седалката. Няма окъсяване защото съм наслагал хубава изолация и тя не беше мръднала. Но клемите така бяха загрели че им трябваше още много млко и щяха да запалят и изолацията. Изчаках да изстине 15мин и тръгнах. Минах 20-30км и пак се повтори същото. След напълно изстиване на другия ден минах 100км и клемите изобщо не бяха дори затоплени.Мерих колко зарежда динамото и всичко си е в нормите,така че и от там не е.

Има ли някой идея от какво може да е това нещо. Започнах със страх да тръгвам на дълъг път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си купиш акумулатор висок 175mm ще си решиш проблема паленето на седалката. За съжаление повечето са 190mm.

Редактирано от radi_nrj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акомулатора ми е 175мм както си трябва да е. Когато се запали седалката ,акомулатора беше излязъл от леглото си и е окъсил,а от какво е излязъл може само да гадаем при състоянието на нашите пътища. :D

Благодаря на колегата grizzly за темата която е пуснал. Определно се ориентирах откъде може да идва проблема и тези дни ще го оправя :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...