Jump to content

Проблем с ABS .


dpakona

Recommended Posts

Имам следния проблем . Свети ми лампата за ABS (червената и жълтите ) . Пуснах диагностика , грешката е 01203 т.е проблема е в електрониката където имало някакви спойки доколкото се поинтерсувах . Моля ви предложете ми решение на проблема и ми препоръчайте човек , който се занимава с тези неща и може да ми свърши работа .Колата е Ауди А6 2.5 ТДИ 98 година 150 коня .

Редактирано от dpakona
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wiki...01203

Погледни хубаво в линк-а горе и си спомни какво точно е пишело заедно с грешката, защото е възможно проблема да не е в АБС-а...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато пуснах диагностиката ми изписа грешка 01203 ами даде ми едно от двете не си спомням точно коя грешка беше от двете . Сега като пусна диагностиката на VAGCOM изобщо не ми показва че имам ABS , няма сигнал от ABS .

wiki...01203

Погледни хубаво в линк-а горе и си спомни какво точно е пишело заедно с грешката, защото е възможно проблема да не е в АБС-а...

А къде може да е проблема ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

01203

Съдържание

[hide]

1 01203 - електрическа връзка между ABS и арматурното табло

1,1 01203 - електрическа връзка между ABS и арматурното табло: Open или късо към земя

1.1.1 Възможни симптоми

1.1.2 Възможни причини

1.1.3 Възможни решения

1,2 01203 - електрическа връзка между ABS и арматурното табло: No Signal

1.2.1 Възможни симптоми

1.2.2 Възможни причини

1.2.3 Възможни решения

01203 - електрическа връзка между ABS и арматурното табло

01203 - електрическа връзка между ABS и арматурното табло: Open или късо към земя

Възможни симптоми

ABS Неизправности

Възможни причини

Окабеляване между ABS и арматурното табло дефектен

Арматурното табло дефектни (рядко)

Възможни решения

Проверете кабелите между ABS и арматурното табло за кратък, за да Заземяване / отворена верига

Проверете инструментално табло

01203 - електрическа връзка между ABS и арматурното табло: No Signal

Възможни симптоми

ABS Неизправности

Възможни причини

Окабеляване между ABS и арматурното табло дефектен

ABS неправилно кодирани

Арматурното табло дефектни (рядко)

Възможни решения

Проверете кабелите между ABS и арматурното табло за кратък, за да Plus

Проверете ABS Coding

Проверете инструментално табло

На мен това ми изкарва.Късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли споделил какъв беше проблема и какво решение му приложихте, за да знаят и останалите колеги за какво да се оглеждат при подобен проблем.

Много лошо постъпвате, когато търсите помощ, и когато си решите проблема пишете само "Проблемът е решен". Това не е правилния пост за този форум, нека бъдем колегиални, и да помогнем и на други, макар и след време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема беше в това че двете жички в електрониката на abs се бяха отделили и трябваше да се запоят наново :) Колегата vladimury ми реши проблема . Обръщайте се към него много съм доволен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...