Jump to content

Питане за малсена магистрала на 1.8т


Evotech

Recommended Posts

Здравейте колеги,изникна проблем с маслената магистрала на турбото,тоест с тръбичката,която отвежда масло до турбото...Питах за нова и ми казаха цена 169 лева,което ми се вижда прекалено много.Та искам да попитам някой знае ли каде могат да ми направят къстъм такава?Тук в форума попаднах на колеги,които са си правили в фирма ПАПЕ http://www.pape-bg.com/contacts.php и уж са доволни...

Така изглежда правената в ПАПЕ магистрала,какво мислите,дали става?

310037_3223043789067_1655645048_2553368_2084244433_n.jpg

Редактирано от Evotech
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махни внимателно само меките връзки като запазиш накрайниците без наранявания(унищожават се "чашките" естествено), почисти тръбата вътре с едно старо жило и дрелка с регулируеми обороти(да не стане някой сакатлък) и ги накарай тия да ти монтират нови маркученца с оригиналните накрайници на оригиналната тръба. За четирите чашки, двете парчета маркуч и четири преси да ти вземат не повече от 20-30 лв., а си имаш нова оригинална магистралка.

Другия вариант е да почистиш старата ако няма теч и напукано при маркучите и същите не са "изпечени" и твърди, не е голяма философия.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така изглежда правената в ПАПЕ магистрала,какво мислите,дали става?

Всички коли с афтърмаркет турбини карат с такива "правени" магистрали.

Вариантът на Нико, със сменяне само на маркучите на оригиналната магистрала много ми хареса, не съм се сещал, че е възможно.

:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички коли с афтърмаркет турбини карат с такива "правени" магистрали.

Вариантът на Нико, със сменяне само на маркучите на оригиналната магистрала много ми хареса, не съм се сещал, че е възможно.

:zustimm:

А случайно да знаеш в коя фирма си ги правят магистралите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...