Jump to content

Какви слушалки за РС?


Recommended Posts

Искам да си купя слушалки затворен тип за да си слушам музика от компа когато не мога да ползвам уредбата ! Вчера си купих тези Стерео слушалкa SONY MDR-XD100 обаче съм разочарован и ще ги шитна. Преди това имах А4теч купувал съм ги преди 5 години (струваха колко 20 кинта ) и си свиреха пре доволно обаче , се прецакаха и за това си купих Сони-то уж по маркови но разочароващи (ни някакъв хубав бас вадят нищо просто разочарование тотално ) като пример мога да кажа че слушалките ми от телефона вадят по качество от това сони а телефона ми е Експирия нео ! Някои ако има опит може да ме насочи ( надявам) към някои качествени дето да се кефиш че слушаш музика на тях ! цена до 50-80 лева повече не ми се дават.

Редактирано от bugssy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ти препочръчвам AKG ама гледай омажа явно колегата си е взел за усилвател и затова неможе да ги захрани :). За 80 лева може да си вземеш доста хубави ама важно е също и каква саунд карта имаш ама като чета кви си слишал до сега взимаш някви АКГ-та от 50 до 80 и щевидиш разлиакта .

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ти препочръчвам AKG ама гледай омажа явно колегата си е взел за усилвател и затова неможе да ги захрани :). За 80 лева може да си вземеш доста хубави ама важно е също и каква саунд карта имаш ама като чета кви си слишал до сега взимаш някви АКГ-та от 50 до 80 и щевидиш разлиакта .

Аз съм си доволен от звука :) Като качество просто е много по-добре отколкото от към сила, но то не е нужно на 5 метра от теб в стаята да слушат на макс докато са ти на ушите слушалките :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AKG са едни от малкото на пазара, които за тези пари имат бас, поне като количество. Има и по-евтини и по-добри слушалки, но директно на лаптопа примерно акг К-55 се справят най-добре. Иначе най-добрите евтини слушалки са HD201, само проблема е че баса им е доста лековат. Инае за 36лв свирят по-добре от масата модели до 100лв. Това го казвам с оглед на това, че съм имал лични и съм тествал почти всички популярни модели в този ценови диапазон.

ХД200 на Сони и Филипсите 2700 нещо беше модела са някаква пародия просто, не им обръщай никакво внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...