Jump to content

Дросел не може да се адаптира


edelweiss

Recommended Posts

колеги дросела ми неможе да се адаптира, пробвах със втора дроселова клапа и пак неможе, точно почва и ми изписва Еror . Пробвах и с др. Ваг ком пак нестава. Помагайте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблемът се получи от както смених ецу-то, смених го, запалих колата и вече 1 седмица немога да я оправя, пробвах с два др. дросела и пак неискат да се адаптират. На последната клетка ми пише ерор и тва е. Незнам какво да правя вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги пробвах и с трети дросел пак същата работа. Помагайте в чудо се видях и трите дросела работиха перфектно апак на моята кола неискат да се адаптират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

не смених 3 дросела пак същите грешки, смених и компа пак така. Остава май да купя нов или някой второ употреба сигурен. Обаче ми стана интересни че на др. коли които бяха дроселите нямаше грешка в контролера, апак сега и те неможе да се адаптират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва напишеш в адаптацията (Адаптейън) на моторната на нулевия канал "0", после "тест", "сейв" и тогава адаптирай. Иначе няма да иска да приеме новата базова настройка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще пробвам утре колеги, благодаря ви дано това е проблема. Мисля че няма да инсталацията защото като взех колата нямаше никаква грешка и като смених ЕЦУ тога стана проблема имам 3 дросела с 3 ецу-та единият от който е ремапнат от меднес :)

благодаря ви мисля, че това ще е проблема не го знаех тази адаптейшън ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...