Jump to content

Конкретна обява и пазарна цена на ауди А3


Recommended Posts

Здравейте колеги! Интересувам се от ауди А3 1.9 Tdi AFN 97 г. , имам преки наблюдения като поддръжка и експлоатация над А4 със същия двигател и произведена същата година, така че предполагам нищо кой знае какво не може да ме изненада в А3 ката освен по - малките габарити и по - добрата динамика. Интересува ме една конкретна обява - http://www.cars.bg/u845593 , какво е мнението ви на пръв поглед.. то е ясно, че ще се гледа, но все пак :)! Тази цена нормална ли е според вас, защото аз не мога да определя за себе си, защото точно А3-ките са ми били винаги в много неясен ценови клас с различни цени, които объркват. Според мен автомобил на тези километри, произведен 97г. и поддържан нормално би следвало да струва наистина тези пари от обявата или се бъркам?! Въобще като цяло няма да е излишно мнението над конкретния екземпляр/цена и пазара на А3-ките в България. Ще съм много благодарен... поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, колата е снимана на бензиностанция "Петрол" във Велико Търново, ако не се лъжа съм я мяркал 2-3 пъти.За тези километри колега според мен цената е малко на кантар..струва ми се че можеш спокойно да смъкнеш на 3000.Що се отнася до интериора, не може да се говори обективно с оглед на това, че за тези километри се поредполага да е позахабен..малко или много, като цяло за 97г. колата е добре, виж обаче какво се случва под капака, все пак дизела е малко по-капризен.Успех :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..струва ми се че можеш спокойно да смъкнеш на 3000.

Дали собственика мисли, че е нормално да свали 25% от цената??? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сметнеш прегледа, застраховката и правените работи по колата в обявата мисля че цената е добре. Но все си мисля, че можеш да смъкнеш 200-300 лв. за прехвърлянето. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами абсолютно да :).Аз на мойта близо 20% и смъкнах.. става с малко пазарлък и добър подбор на думи.Успех :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, колата е снимана на бензиностанция "Петрол" във Велико Търново, ако не се лъжа съм я мяркал 2-3 пъти.За тези километри колега според мен цената е малко на кантар..струва ми се че можеш спокойно да смъкнеш на 3000.Що се отнася до интериора, не може да се говори обективно с оглед на това, че за тези километри се поредполага да е позахабен..малко или много, като цяло за 97г. колата е добре, виж обаче какво се случва под капака, все пак дизела е малко по-капризен.Успех :zustimm:

Какво им е на километрите, това, че започват с 2ка ли ? Заради хора като теб, с такова мисле навсякъде връщат километри. Твоята кола на колко километра е ? Тази дизелова А3ка на 15г. ако е на под 300 000км. си е направо находка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Що се отнася до интериора, не може да се говори обективно с оглед на това, че за тези километри се поредполага да е позахабен..малко или много...

пазено ауди на 200 000км, може да изглежда като ново...това съвсем сериозно. приемай го буквално!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво им е на километрите, това, че започват с 2ка ли ? Заради хора като теб, с такова мисле навсякъде връщат километри. Твоята кола на колко километра е ? Тази дизелова А3ка на 15г. ако е на под 300 000км. си е направо находка.

Съвсем точно казано. Не бива да се заблуждаваме. :rotcol:Колите от обявите за "нов внос" са на мин. по две в пробега. Но както винаги съм казвал - една кола поддържана, може и на 300 000 км. да е ОК, а друга и на 30 000 км. да е фирА вече. Така че трябва да се гледа основно състоянието към момента. :zustimm:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...