Jump to content

Audi Navigation Plus RNS-E 2013


Recommended Posts

  • Отговори 88
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тя хубаво излязла, но няколко въпроса се зародиха в мен:

Кой може да ни направи дискове с нея, мисля че колегата М вече не се занимава, ако греша моля да ме поправите;

Нещо невиждам България в описанието на картите за ЦИ Европа :gruebel:

А нужен ли е ъпдейт на нашите у-ва? На А6-те ги ъпдейтват, при нас как стои въпроса?

пп: браво за "откритието" на колегата :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз се интерисувам от такъв диск,дайте знак ако някой успешно ги прави!

Редактирано от Wizi
безсмислен цитат на последно мнение в тема...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги ,имам вече записан диск за Рнс-е 2013 година.От вчера си го карам на колата.Ако някой се интересува пишете на лични

Поправям поста ,цената им е 50 лева за диск

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой свалил ли го е да го качи на по-удобно място?

Имаш ли с какво да го запишеш? Точно там е тънкия момент, не от къде да го свалиш :) Трябва ти конкретна записвачка, която да изгори диска. Иначе не се чете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми нямам конкретната записвачка, но четох, че тук таме става и с някоя друга по-качествена. Не пречи да пробвам, на няколкото, които имам.. най-много да олекна с 4-5 лв... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

свалих ги най-накрая тези файлове. Мерси за линка. Сега изпичам големите двд-та на бавна скорост и трябва да тръгне, така ли?

Ще ви пиша като ми пристигнат дисковете.

Мерси пак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я някой дали може да запише каквото и както трябва на съответния диск и да го предложи срещу заплащане ? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж пост №4. Пиши на Гого Цанов, но ако на снимката наистина е твоето Ауди то ти не си за тази тема. Ти не си RNS-E

Редактирано от yorg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да - тази е колата. мерси, колега :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пробвах диска на Гого Цанов, но не ми тръгна навигацията, а оригиналната /западна европа/ тръгва. Дайте идеи !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така.

Колегата Yorg ми прати 2 диска :respekt: с карти за наивгация, но за 2012г. и неискаха да тръгнат. Най-вероятно самото ДВД (окото) се нуждае от почистване, за да тръгне. Но знам ли, може и да не е това проблема.

Редактирано от PAVKATA26
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почисти си оптиката. Оригиналния със сигурност е стар и е на еднослойно ДВД а новите карти са на двуслойни ДВДта и повече затормозяват. Аз имах същия проблем с 2012 картата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах 2 рнс-е които не вървяха гладко или засичаха ,това ми е 3-то рнс-е и при него всичко върви без проблем.Проблема или е в навигацията или искат ъпдейт,миналите 2 броя ги ъпдейтвах но се оказа че са за чистене или смяна на оптика.Само да поясна за колегите ,имам дискове 2013 рнс-е -цената им е 50 лева,Краси на момчето му дадох координати и го пратих при нашия майстор ,може просто да иска нещо да се пипне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...