Jump to content

Audi Navigation Plus RNS-E 2013


Recommended Posts

хора нещо не мога да сваля никое двд,някои да качи картите на бг торент саит за сваляне и ще ви запиша на всички безплатно и 2 те двд та,имам нужната записвачка LITE-ON LH-20A1S,за повече инфо на лс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

вече си имам и записвачка и работещ диск, записах и 2 те двд та безпроблемно,само не мога да разбера защо новите участаци от магистралата пак ги няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фаиловете ги свалих от линковете по горе но искат пари да се регистрираш,за записа ползвам IMG BURN

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои са тия много хора с подходящи записвачки? :huh:

Ако искате мога и на FTP да ви го кача. Въпреки това се съмнявам колко силен ще е крайния ефект :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах 2 рнс-е които не вървяха гладко или засичаха ,това ми е 3-то рнс-е и при него всичко върви без проблем.Проблема или е в навигацията или искат ъпдейт,миналите 2 броя ги ъпдейтвах но се оказа че са за чистене или смяна на оптика.Само да поясна за колегите ,имам дискове 2013 рнс-е -цената им е 50 лева,Краси на момчето му дадох координати и го пратих при нашия майстор ,може просто да иска нещо да се пипне

Здравей,

Бих искал да си купя от дисковете, които предлагаш. Кажи как да го направим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Zdraveite kolegi, nqkoi moje li da mi kaje zashto v opisanieto na dskovete lipsva Bulgaria i ima li q izobshto. Blagodarq

Редактирано от VBI
Писането на кирилица е задължително!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здр.Изтеглих картите и искам да питам с ImgBurn ги правим на ISO и после записваме ли ? Записвачката ми е hp CDDVDW -TS-L633N и записва Dual-layer,но не мога също да намеря въпросната отметка за Booktype ,къде се намира,с неро 10 съм и виндоус 8,помагайте,ако се получи бих направил дискове на всеки,с ImgBurn има отметка BookType ,но след като излезе списъка със записвачки,моята я няма и само на самсунг ми дава да избера въпросната опция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да помогне?Скоро се сдобих с РНС-Е.Кои триабва де е номера на софта за да подкара диска с картите 2013г?Всяка помощ ще е добре дошла.Нещо се загубих в многото четене и препратки.Малко летящ старт моля!

post-80598-0-84471000-1365548380_thumb.j

Редактирано от zakoza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес записах един диск вербатим,но най-ниската скорост на записване ми беше 3х ,иначе неро 10 си прави само BookType-DVD-ROM,но при стартиране на диск-а на компа ми пише UDF a ,на инфо диск BookType си е DVD-ROM,това проблем ли е,още не съм пробвал диска,ще пиша след пробата.Купих си диска от Кауфланд имаше внос от Германия за 1,50,Индииски за 1,20 и китайски по 0,60ст., този е немски внос,а какво производство нз :D

Китайските и Индииските позволяват ли запис на 2,4х скорост ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моята е с диск 2007-ма трябва ли да слагам 2009 - 2011 и чак тогава 2013 ? Или може директно да си взема един диск с 2013 и да си Ъпна ? :gruebel::rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моята е с диск 2007-ма трябва ли да слагам 2009 - 2011 и чак тогава 2013 ? Или може директно да си взема един диск с 2013 и да си Ъпна ? :gruebel:/> :rolleyes:/>

http://thepiratebay.se/torrent/8028702/Audi_RNS-E_Central-East_Europe_DVD_2013

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леко разяснение може ли ? то хубаво торент ама .... свалих нещо дето има КОнче от Троян!!! :gruebel::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леко разяснение може ли ? то хубаво торент ама .... свалих нещо дето има КОнче от Троян!!! :gruebel:/>/> :hilezh:/>/>

:(/> Май твоята антивирусна е по-добра от моята.При мен си няма проблеми и си работи и в колата.Мисля че вече я има на доста места езнам кое да ти препоръчам.

Редактирано от zakoza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли с SD картата да работи навито или неможе ? и трябва ли специална записвачка и дискове че на лаптова незнам каква е писачката ? :steinigung: Иначе торента да могаг да го сваля ама от там ? Първо 2009 трябва ли или директно 2013? За англия картата е 10 лири диска и си мисля да го купя но ако трябва 2009 после 2011 и тогава 2013 :gruebel: за какво са ми тия 100 диска :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли с SD картата да работи навито или неможе ? и трябва ли специална записвачка и дискове че на лаптова незнам каква е писачката ? :steinigung:/> Иначе торента да могаг да го сваля ама от там ? Първо 2009 трябва ли или директно 2013? За англия картата е 10 лири диска и си мисля да го купя но ако трябва 2009 после 2011 и тогава 2013 :gruebel:/> за какво са ми тия 100 диска :respekt:/>

С SD нестава.При мен от SW:0080 се обнови на SW:0650 направо с диска за 2013.Писачка триабва малко по специална.Май ще ти е по лесно да си купиш този диск за 10 лири.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...