Jump to content

Ауди б4 1.6 101 кс


Recommended Posts

Здр.Искам да ви питам какво ви е мнението за тази кола.До колкото разбрах това бил по нов двигател на б4,била по икономична и т.н.Някой който има такава кола може да сподели впечатленията си от нея.Аз доста се зарибих по идеята за б4.Ако някой може да сподели нещо и за модела 2.0 е 115 кс ще съм благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам такава, комби - по умрял кон от тоя мотор няма!!!

газ до дупка и пак се влачи като талига в кал - аз и газово и сложих, тогава пък как умря няма да ти кажа!!!

в момента, както е на газм става или за някой владика или за някой турбо флегматичен тип.

серьозно говоря - колата е трагедия!

освен това хич не съм убеден, че е по икономична, защото тоя двигател е слабичък за толкова тежко купе и постоянно го напъваш, за да върви горе-долу. лошото е, че тя не върви, а само и тоеариш неефективно моторчето и т.н. - ако мозеш вземи си 2.0 според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

аз имам такава, комби - по умрял кон от тоя мотор няма!!!

газ до дупка и пак се влачи като талига в кал - аз и газово и сложих, тогава пък как умря няма да ти кажа!!!

в момента, както е на газм става или за някой владика или за някой турбо флегматичен тип.

серьозно говоря - колата е трагедия!

освен това хич не съм убеден, че е по икономична, защото тоя двигател е слабичък за толкова тежко купе и постоянно го напъваш, за да върви горе-долу. лошото е, че тя не върви, а само и тоеариш неефективно моторчето и т.н. - ако мозеш вземи си 2.0 според мен

Данчо, ае стига си се оплаквал.

в началото пееше други песни май а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...